Anglická značka kvalitních ginů Tanqueray se stala partnerem nového snímku „House of Gucci“. Kriminální drama s hvězdným obsazením v čele s Lady Gaga vypráví příběh italské rodiny Gucci a odhaluje tři desetiletí její spletité historie. Udělejte z House of Gucci nejsledovanější film, který se neobejde bez pořádně namíchaných hvězdných koktejlů!

Nový film režiséra Ridleyho Scotta inspirovaný pravdivou událostí měl zajištěnou popularitu již dávno před svým uvedením. Svědčí o tom i trailer, v němž se vám Lady Gaga alias Patrizia Reggiani svým italským akcentem a projevem zaryje okamžitě pod kůži. Film pojednává nejenom o vraždě dědice módního domu Maurizia Gucciho, ale vykresluje také mocenský souboj o ovládnutí celého impéria.

Značka Tanqueray se stala jedním z hlavních partnerů filmu a při této příležitosti spustila kampaň s ikonickým koktejlem Tanqueray Martini se zástřikem z citronové kůry. Ten se objevuje i v několika klíčových scénách. Diváci tak například uvidí, jak     Maurizio Gucci připravuje dokonalé Tanqueray Martini s citronovou kůrou, které si objednala okouzlující Patrizia Reggiani. Maurizio jí tento drink naservíruje ve vintage sklenici typu coupe a ozdobí elegantní citronovou kůrou. Právě tato scéna má ve filmu zcela zásadní roli – představuje totiž divákovi obě hlavní postavy a jejich počínající milostný vztah.

Christina Choi, Senior Vice President Diageo – Rum, Tequila, Gin, ke spojení značky Tangueray a filmu House of Gucci dodává: „Příležitost vyzdvihnout ve filmu Tanqueray Martini se zástřikem z citronové kůry byla od počátku jasná volba.  Věříme, že Tanqueray je opravdovou ikonou, která se zrodila se smyslem pro odvahu a eleganci, a film House of Gucci je jejím dokonalým ztělesněním. Doufáme, že ikonický drink diváky inspiruje k tomu, aby si ho vychutnali i v pohodlí domova.“

V rámci propagace byla ve spolupráci s Ridley Scott Creative Group natočena série digitálních spotů inspirovaných integrací koktejlu Martini se zástřikem z citronové kůry do filmu.

Spoty zobrazují ženu, která prochází spletitou cestou plnou lásky a pomsty za dokonalým Tanqueray Martini s citronovou kůrou.

Namíchejte si hvězdné drinky Tanqueray inspirované filmem House of Gucci i u vás doma!

TANQUERAY MARTINI S CITRONOVOU KŮROU

Ve skleněné mixing glass smíchejte 60 ml ginu Tanqueray, 30 ml Cocchi Americano a zastříkněte pomerančovým bitterem. Poté přidejte kostky ledu. Na závěr sklenici ozdobte pomerančovým olejem a kůrou z pomeranče.

HOUSE OF GUCCI STYLE

V shakeru smíchejte 60 ml ginu Tanqueray No. Ten, 20 ml sirupu Earl Grey Tea, 20 ml limetkového džusu a zastříkněte foaming bitterem    a chmeleným pomerančovým bitterem.

Servírujte do elegantní sklenice.

HOUSE OF GUCCI & TONIC

Do vinné sklenice vložte led ve tvaru koule a přilijte 60 ml ginu Tanqueray No. Ten, 30 ml Bianco Vermouth a 90 ml grapefruitového tonicu. Na závěr ozdobte rozmarýnem, tymiánem a jedlými květinami.

Redakce Gastro&Hotel