Gastro&Hotel je časopis a internetový magazín ze světa gastronomie. Přinášíme informace, rozhovory, inspiraci, nové trendy a zajímavosti z gastronomické scény.

Jsme B2B titul určený majitelům, ředitelům, manažerům a personálu hotelů, penzionů a restaurací po celé České republice. Přinášíme aktuality, informace, rozhovory, inspiraci, nové trendy a zajímavosti z domácí, slovenské i světové gastronomické scény.

Stáňa Krejčová

Součástí redakčního týmu jsem už od založení časopisu tj. od roku 2008. Mám na starosti ankety, občas rozhovory, jazykové úpravy a korektury. Celé dny a někdy i noci pročítám tiskové zprávy, všemožné články, řeším záludnosti českého jazyka a pečlivě pátrám po pravopisných chybách svých redakčních kolegů. Někdo by si mohl myslet, že je to práce nezajímavá. Ale opak je pravdou. Jsem upřímně nadšená z toho, co dělám, v opačném případě bych samozřejmě dělala něco jiného.:)

Telefon: 604 129 448
Email: krejcova@gastroahotel.cz

Diana Marková

Kdo říká, že obchod je nuda, rutina a stres, tak se plete (no i když občas jsou to fakt nervy :o)). Mě baví komunikovat s klienty a vymýšlet pro ně nové možnosti propagace, těší mě setkávat se s novými lidmi, což při své práci dělám téměř denně a když jim nabízím produkt, kterému věřím, tak jsou to příjemná setkání.

Telefon: 603 433 320
Email: markova@gastroahotel.cz

 

Ema Pellarová

Psát moc neumím, ale nejsem marný koordinátor. Hlídám termíny, pošťuchuji redakční kolegy, honím Dianu, sleduji dění ve světě a občas seberu odvahu na kratší textík. Ráda vařím a ještě raději peču – co se inspirace týče, jsem rozhodně na správném místě!

Lenka Chybová

Gastronomie ve všech jejích podobách mě vždycky bavila. Mám ráda dobré jídlo a pití, a protože jsem člověk kreativní, experimentuji často i ve své vlastní kuchyni. Redakční kolegové jsou (tedy alespoň to tak vypadá :)) nadšeni chutí mých vlastnoručně vyrobených čokoládových lanýžů nebo anglických sušenek. A měla jsem vlastně velké štěstí, že se mi podařilo propojit moje dlouhodobé a stále se vyvíjející se hobby s profesí grafičky. Práce na každém čísle je jiná, hraji si se stránkami, kouzlím s nimi, aby vypadaly co nejlépe. Věřím, že se mi to daří.