fbpx

Redakce Gastro&Hotel

Gastro&Hotel je časopis a internetový magazín ze světa gastronomie. Přinášíme informace, rozhovory, inspiraci, nové trendy a zajímavosti z gastronomické scény.

Jsme B2B titul určený majitelům, ředitelům, manažerům a personálu hotelů, penzionů a restaurací po celé České republice. Přinášíme aktuality, informace, rozhovory, inspiraci, nové trendy a zajímavosti z domácí, slovenské i světové gastronomické scény.

Kdo jsme?

 • Kateřina Sobotková

  Kateřina Sobotková

  Moje práce mě prostě baví. Opravdu. Miluji vznik každého nového čísla, to jak se skládá z úžasných textů našich autorů, to, jak vyhledávám fotky a jak se pak dohadujeme s grafičkou nad každou stránkou… Vzniká „něco“ rodí se, leckdy i bolestivě, ale ten proces je nádherný a doufám, že výsledek stojí vždy za to, nebo ne? :)

 • Michaela Šulcová

  Michaela Šulcová

  Zajímá mě gastronomie a všechno, co s ní souvisí. Ráda se setkávám s lidmi, kteří v této oblasti pracují – s kuchaři, cukráři, baristy, sommeliéry, manažery, majiteli nebo provozovateli hotelů a restaurací, a povídám si s nimi. A o tom, co se dozvím píši… Gastronomii a segment hotelnictví „sleduji“ také na svých cestách po světě, na nichž získávám inspiraci a informace, o které se pak s vámi dělím.

 • Diana Marková

  Diana Marková

  Kdo říká, že obchod je nuda, rutina a stres, tak se plete (no i když občas jsou to fakt nervy :o)). Mě baví komunikovat s klienty a vymýšlet pro ně nové možnosti propagace, teší mě setkávat se s novými lidmi, což při své práci dělám téměř denně a když jim nabízím produkt, kterému věřím, tak jsou to příjemná setkání.

 • Stáňa Krejčová

  Stáňa Krejčová

  Součástí redakčního týmu jsem už od založení časopisu t.j. od roku 2008. Mám na starosti ankety, občas rozhovory, jazykové upravy a korektury. Celé dny a někdy i noci pročítám tiskové zprávy, všemožné články, řeším záludnosti českého jazyka a pečlivě pátrám po pravopisných chybách svých redakčních kolegů. Někdo by si mohl myslet, že je to práce nezajímavá. Ale opak je pravdou. Jsem upřímě nadšená z toho, co dělám, v opačném případě bych samozřejmě dělala něco jiného.:)

 • Karolína Sobotková

  Karolína Sobotková

  Jsem pevná zeď, o kterou se může celá redakce opřít, vše řeším rychle a s úsměvem. Význávám totiž heslo, že s úsměvem jde všechno líp.:) I leckdy nepříjemné redakční a kancelářské práce… Na druhou stranu, někdy mě to fakt naštve! :)

 • Lenka Chybová

  Lenka Chybová

  Gastronomie ve všech jejích podobách mě vždycky bavila. Mám ráda dobré jídlo a pití, a protože jsem člověk kreativní, experimentuji často i ve své vlastní kuchyni. Redakční kolegové jsou (tedy alespoň to tak vypadá :)) nadšeni chutí mých vlastnoručně vyrobených čokoládových lanýžů nebo anglických sušenek. A měla jsem vlastně velké štěstí, že se mi podařilo propojit moje dlouhodobé a stále se vývíjející se hobby s profesí grafičky. Práce na každém čísle je jiná, hraji si se stránkami, kouzlím s nimi, aby vypadaly co nejlépe. Věřím, že se mi to daří…