Gastro&Hotel je časopis a internetový magazín ze světa gastronomie. Přinášíme informace, rozhovory, inspiraci, nové trendy a zajímavosti z gastronomické scény.

Jsme B2B titul určený majitelům, ředitelům, manažerům a personálu hotelů, penzionů a restaurací po celé České republice. Přinášíme aktuality, informace, rozhovory, inspiraci, nové trendy a zajímavosti z domácí, slovenské i světové gastronomické scény.


Kdo jsme?


Stáňa Krejčová

Součástí redakčního týmu jsem už od založení časopisu tj. od roku 2008. Mám na starosti ankety, občas rozhovory, jazykové úpravy a korektury. Celé dny a někdy i noci pročítám tiskové zprávy, všemožné články, řeším záludnosti českého jazyka a pečlivě pátrám po pravopisných chybách svých redakčních kolegů. Někdo by si mohl myslet, že je to práce nezajímavá. Ale opak je pravdou. Jsem upřímně nadšená z toho, co dělám, v opačném případě bych samozřejmě dělala něco jiného.:)


Diana Marková

Kdo říká, že obchod je nuda, rutina a stres, tak se plete (no i když občas jsou to fakt nervy :o)). Mě baví komunikovat s klienty a vymýšlet pro ně nové možnosti propagace, těší mě setkávat se s novými lidmi, což při své práci dělám téměř denně a když jim nabízím produkt, kterému věřím, tak jsou to příjemná setkání.


Ema Pellarová

Psát moc neumím, ale nejsem marný koordinátor. Hlídám termíny, pošťuchuji redakční kolegy, honím Dianu, sleduji dění ve světě a občas seberu odvahu na kratší textík. Ráda vařím a ještě raději peču – co se inspirace týče, jsem rozhodně na správném místě!


Lenka Chybová

Gastronomie ve všech jejích podobách mě vždycky bavila. Mám ráda dobré jídlo a pití, a protože jsem člověk kreativní, experimentuji často i ve své vlastní kuchyni. Redakční kolegové jsou (tedy alespoň to tak vypadá :)) nadšeni chutí mých vlastnoručně vyrobených čokoládových lanýžů nebo anglických sušenek. A měla jsem vlastně velké štěstí, že se mi podařilo propojit moje dlouhodobé a stále se vyvíjející se hobby s profesí grafičky. Práce na každém čísle je jiná, hraji si se stránkami, kouzlím s nimi, aby vypadaly co nejlépe. Věřím, že se mi to daří…