Zažil to snad každý, kdo někdy cestoval na dovolenou. Pár hodin před odjezdem postihla člena rodiny nemoc nebo přišla nějaká náhlá nepříjemná událost. Odjet s rizikem a špatným svědomím, nebo přijít o peníze? Se službou pojištění storna ubytování či zájezdu toto dilema odpadá. A výhody má jak pro nešťastné cestovatele, tak i pro poskytovatele ubytování či zájezdu.

Zatímco cestovní pojištění je při nákupu dovolené pro zákazníky běžnou praxí, pojištění storna zájezdu či ubytování si prozatím své místo u klientů získává. S přibývajícími riziky i vyšší finanční náročností cestování však roste také potřeba bezpečí, a zákazníci čím dál častěji hledají cesty, jak své finance za všech okolností ochránit. Pojištění storna zájezdu či ubytování pro případ, že nebudou moct odcestovat, je jednou z těchto cest. Jeho využití rychle roste hlavně při nákupu zájezdu nebo ubytování v kamenných provozovnách cestovních kanceláří či agentur. V online prostředí však zůstává potenciál tohoto pojištění zatím nevyužit, často kvůli technickým překážkám.

Tuito však velmi rychle a jednoduše implementuje nástroj pojištění storna do stávajícího řešení webu zprostředkovatele. Výsledkem je možnost nabídnout během několika málo minut klientům novou službu k ochraně jejich financí, a ještě díky provizi získat ke svému byznysu příjem navíc. Veškerý případný průběh škodních událostí má pak na starost přímo Tuito.

Zprostředkovatelé zájezdů a ubytování tak nabídkou služby pojištění storna získávají mocný nástroj, jakým posílí důvěru svých zákazníků. A to za nulové časové i finanční náklady.

V současné době služeb Tuita, vítěze Mastercard Banka roku 2023 v kategorii Insurtech, využívají přední poskytovatelé zájezdů či ubytování, jako jsou e-chalupy, e-Hotel, Slevomat, Travelking a mnoho dalších. Přidáte se k nim?

editorobsahu99