Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS dále reaguje na stávající situaci cestování v souvislosti s opatřeními kvůli šíření koronaviru a zavírá dva liberecké hotely s nejnižší obsazeností Pytloun Hotel Liberec a Pytloun Design Hotel a hosty bez příplatku přesouvá do luxusnějších poboček PYTLOUN HOTELS v centru města.

„Nevyplatí se nám provozovat hotel, který má kvůli koronaviru obsazenost cca 30 %. Toto je logické řešení, kterým šetříme náklady a můžeme díky tomu provést modernizaci a úpravy, které jsme za standardního provozu hotelů nebyli schopni realizovat. Zatím jsme omezili provoz na 14 dnů, žádné zaměstnance jsme nepropustili, ale využíváme je na práce, které jsme dříve outsourcovali,“ říká Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě PYTLOUN HOTELS.

První tři hotely PYTLOUN HOTELS (Pytloun Flat Hotel, Pytloun City Boutique Hotel a Pytloun Design Hotel) mají nainstalovány samoobslužné kiosky, zaměstnanci recepce ale zůstávají a poskytují zákazníkům novou službu v podobě tapas zdarma po celý den. „Je to vlastně taková snídaně 24 hod. denně, kterou třikrát za den obměňujeme. Chceme být blíže našim zákazníkům a víme, že toto ocení. Tato forma celodenní snídaně se nám již dva roky osvědčila v Pytloun Boutique Hotel Prague a tak ji zavádíme plošně na všech hotelech PYTLOUN HOTELS,“ dodává Lukáš Pytloun.

Redakce Gastro&Hotel