Společnost RATIONAL připravila exkluzivně pro český trh speciální letní promo akci na příslušenství zdarma. Ke každé nové objednávce jakýchkoliv typů konvektomatů iCombi nebo multifunkčních pánví iVario nyní zákazníci záskají dárek v podobě příslušenství a chemie nebo čistících prostředků. Hodnota dárkového balíčku závisí na konkrétním typu zakoupeného stroje a pohybuje se v rozmezí od 15 do 35 tisíc Kč v ceníkových cenách bez DPH za každý jeden objednaný stroj.

RATIONAL nyní zákazníkům ještě více usnadňuje dosahování dokonalých výsledků vaření s jejich varnými systémy. Originální příslušenství je zvlášt přizpůsobeno strojům RATIONAL, aby zajistilo optimální výsledky vaření a pečení. „Stejně jako naše konvektomaty a multifunkční pánve, i naše příslušenství prochází komplexním vývojem a testováním, abychom našim zákazníkům přinesli ten nějvětší užitek,“ vysvětluje Vladan Jesenský, jednatel českého zastoupení.

Speciální akce platí do 30. září 2023 a kompletní informace najdete na https://www.rational-online.com/cs_cz/lp/prislusenstvi-akce/.

Společnost RATIONAL letos slaví 50 let od svého vzniku. Je světovým lídrem na trhu konvektomatů a ročně vyrobí více jak 95.000 strojů. Z celkového počtu 2 600 zaměstnanců je  přes 1 000 profesionálních kuchařů.

 

KONTAKT

www.facebook.com/RATIONAL.CZSK

editorobsahu99