VOC Znojmo připravuje novou akci spojenou s vínem. Zaměří se na prémiová vína Znojemské vinařské podoblasti a uspokojí i nejnáročnější příznivce včetně profesionálů.

Chutnáme Znojmo je název slibující výjimečné setkání s kvalitními víny nejen s označením VOC Znojmo. Netradiční akce umožní zažít degustaci jinak.  V citlivě zrekonstruovaném Centru Louka představí každé ze zúčastněných vinařství, jejichž počet bude minimálně 14, ze své produkce 6 až 8 TOP vín. Termín 2. března 2024, tedy prvního březnová sobota, vynahradí ctitelům tradic suchý únor.

Návštěvníkům hojně vyhledávaných festivalů VOC Znojmo se možná vedle skvělého vína vybaví také všudypřítomné davy lidí, kterým se na podobných akcích nelze vyhnout. Proto nyní přichází vinaři s naprosto odlišným konceptem. Pro zajištění exkluzivního zážitku, osobních setkání a individuálního přístupu bude počet návštěvníků akce omezen. Předprodej vstupenek probíhá již nyní na www.goout.net. V ceně vstupenky je zahrnuta neomezená degustace vín a občerstvení formou zážitkové gastronomie. Vína po degustaci bude možné objednat z jednoho místa včetně dopravy, a to na e-shopu www.vinotrh.cz.

Vedle kvalitních vín a jejich exkluzivní prezentace se mohou zájemci těšit na následný doprovodný program, v němž nebudou chybět degustace z archivů, hudební ani gastronomické zážitky. Vstupenky na doprovodné akce budou v prodeji samostatně.

Více informací pro ty, kteří chtějí ochutnat Znojmo, lze najít na www.vocznojmo.cz a fb VOC Znojmo.

editorobsahu99