Jedna z nejoblíbenějších českých vodek je připravena na léto. Prostějovská Palírna U Zeleného stromu se nechala inspirovat českou prázdninovou zábavou a rozzářila etiketu Hanácké vodky veselými barvami ve stylu letní pohody u vody.

 

Etiketu limitované řady Hanácké vodky oživily pestrobarevné postavičky užívající si zábavu mezi přáteli u vody, kde nechybí hudba, smích a dobrá nálada. Cílem je ukázat, že lidé se mohou po delší době zase nadechnout a užívat si život naplno a nepotřebují k tomu nutně velké festivaly, nebo exotické zážitky. „Léto je obdobím zábavy, dovolených, prázdnin a stejně tak je na zábavě postavená i Hanácká vodka. V designu se držíme toho, že i letošní léto se musí obejít bez velkých akcích a pro mnoho lidí také bez větších zahraničních cest, proto jsme se zaměřili hlavně na zážitky, které si člověk může vychutnat v Česku,“ popisuje Lucie Libra z Palírny U Zeleného stromu. Novinka z nejstarší Palírny v Evropě navazuje na tradici designových limitovaných edic Hanácké vodky a promítá vizuální styl značky.

Základem destilované Hanácké vodky je křišťálově čistá voda z hlubinných vrtů na Hané s pískovo-štěrkovým podložím a velkým množstvím minerálů. Její kvality a jedinečné čistoty je dosaženo díky šestinásobné filtraci přes aktivní uhlí a dokonalému výrobnímu procesu.

Redakce Gastro&Hotel