Hilton Prague byl již potřetí za sebou oceněn jako Nejlepší hotel v České republice v rámci udílení cen World Travel Awards Europe a opětovně tak potvrdil svou pozici v čele českého hotelnictví. Toto významné ocenění bylo uděleno na galavečeru 31. ročníku World Travel Awards, který se konal 6. března 2024 v Berlíně.

Oceněný byznysový hotel Hilton Prague se nachází v centru Prahy, jen pár kroků od centra malebného hlavního města České republiky. Nabízí čtyři patra konferenčních prostor, 791 pokojů pro hosty, fitness a wellness centrum a šest restaurací včetně střešního baru s panoramatickým výhledem na město. Hotel v moderním designu s prosvětleným atriovým lobby disponuje flexibilními konferenčními prostory na ploše 5,000m2 a ročně se zde pořádá přes 500 akcí různých typů a velikostí pro celkem více než 70,000 účastníků. Pohostinný a profesionální hotelový tým využívá osvědčené procesy a osobní přístup ke každému klientovi, díky čemuž si odnášejí nezapomenutelné zážitky skupiny od 10 do 2,000 účastníků.

Ryan Gauci, generální ředitel hotelu Hilton Prague, řekl: „Je pro nás velkou ctí, že jsme letos opět získali ocenění World Travel Awards jako nejlepší hotel v České republice. Toto uznání jen potvrzuje naše odhodlání překračovat očekávání našich hostů a dělat vždy něco navíc. Děkuji především všem členům našeho hotelového týmu za jejich úsilí, bez jejich nasazení bychom tohoto úspěchu nedosáhli. Jsme neskutečně hrdí na to, co jsme společně dokázali, a i nadále budeme pokračovat ve skvělé práci, aby naši hosté mohli vzpomínat na ty nejlepší možné zážitky.”

Graham Cooke, zakladatel WTA, řekl: „Bylo nám ctí uspořádat slavnostní zahájení naší Grand tour 2024 v Berlíně, kde jsme zažili úžasný večer oslavující vrchol cestovního ruchu v Evropě. Gratuluji všem našim vítězům k tomu, že nám pomáhají pozvednout kvalitu hotelových služeb na ještě vyšší úroveň.”

O hotelu Hilton Prague

Hilton Prague je jedním z mála hotelů této velikosti v celé Evropě, zejména s ohledem na jeho polohu v centru města. Kompletně zrekonstruovaný hotel je ideálním místem pro konání nejrůznějších akcí, od malých setkání s intimní atmosférou až po velké galavečery pro 1,500 hostů. Hilton Prague nabízí jedinečnou kombinaci stylu a flexibility s 39 všestrannými zasedacími místnostmi, elegantním společenským sálem Ballroom s kapacitou až 650 osob a Kongresovým sálem, který pojme až 1,350 delegátů v divadelním stylu. Nabízí také 4 restaurace a 2 bary včetně pivního baru Hop House, střešního baru Cloud 9 Sky Bar & Lounge, restaurace Atrium pro 450 osob, restaurace Seasons, restaurace Café & Bistro otevřené 24/7 a LivingWell Health Club & Spa o rozloze 2,000m2 s krytým bazénem.

editorobsahu99