Prvorepubliková česká značka Dynybyl rozšiřuje své portfolio jalovcových ginů o další příchuť, tentokrát s ovocnou sladkostí šťavnaté meruňky a broskve, která je hitem letošního léta. Novinka Dynybyl Gin Nectar propojuje svěží jalovcovou chuť originálního ginu v kombinaci s čerstvou vůní meruňky a broskve. Inspirováno českým sadem a lokálním ovocem.

„Zavedená značka s více než stoletou historií klade neustálý důraz na vysokou kvalitu svých surovin a poctivou práci. Zároveň si uvědomujeme, jaký potenciál kategorie ginů má, a proto se neustále snažíme rodinu ginů Dynybyl rozšiřovat o nové příchutě, a přinášet tak našim zákazníkům nové požitky. Věříme, že tato svěží novinka bude přinášet našim spotřebitelům nový gurmánský zážitek a bude se těšit stejné oblibě jako naše stávající portfolio prvorepublikových ginů,“ doplňuje Zuzana Prokopová, Group Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Pokud patříte mezi milovníky ginů a toužíte ochutnat něco opravdu exkluzivního, sáhněte po tomto českém ginu od značky Dynybyl. Ta v sobě totiž kombinuje prvorepublikové hodnoty, které jsou pro značku typické, s charakteristickou hořkostí jalovce a ovocnou chutí čerstvých meruněk a broskví. Dynybyl Gin Nectar je pro tuto sezónu zkrátka jasnou volbou.

Právě příchuť „broskev“ má být nejoblíbenější příchutí letošního léta. Podle dostupných informací společnosti Circana (dříve IRI) se očekává, že broskvová příchuť v následujících čtyřech letech překoná 90 % všech ostatních potravinářských a nápojových přísad.

Vyzkoušejte nový gin Dynybyl Gin Nectar a namíchejte si s ním oblíbený drink Gin & Tonic. Lahodná kombinace s tonicem a ledem udělá radost vašim přátelům, nebo si ho naservírujte jen tak po práci v pohodlí domova. Jako horký tip letošní sezóny by neměl chybět na žádné letní zahradní party.