V očekávání Ambiente 2024 je cítit vzrušení, protože počet přihlášek prudce stoupá, což vede k plnému obsazení výstavních prostor. Veletrh se koná ve Frankfurtu nad Mohanem od 26. do 30. ledna 2024.

Hlavní událostí Ambiente Dining je triumfální návrat gigantů v oboru, včetně společností Rosenthal, Royal Tableware, Seltmann-Weiden a Villeroy & Boch. Renomovaná společnost Zwiesel Kristallglas bude mít vedle vlastní značky HoReCa i premiéru své spotřebitelské řady výrobků. V halách 8 a 9 se vrátí stálice jako Fackelmann, JJA, Schulte Ufer, Severin a TVS.

Pro nadcházející ročník zavádí Ambiente inovativní tematické dny, které umocní zážitek návštěvníků. Pět akademií, na nichž vystoupí uznávaní řečníci, poskytne neocenitelné poznatky z oboru. V pondělí 29. ledna se můžete těšit na Hotelier’s Day, který bude speciálně zaměřen na potřeby rostoucího sektoru Hospitality.

V rámci „Dne hoteliérů“ se připravuje zajímavý projekt, na němž se bude podílet Jozef Youssef, oceňovaný šéfkuchař a tvůrčí síla, která stojí za projektem Kitchen Theory. Provede exkluzivní průzkum pro Ambiente a podělí se o jeho výsledky v přímém přenosu s profesionály z oboru. Ambiente 2024 není jen výstavou, je to jedinečný zážitek, kde se setkávají lídři odvětví, kreativní myšlenky a inovace. Nepropásněte příležitost stát se nedílnou součástí této nezapomenutelné události ve světě designu a životního stylu.

editorobsahu99