FUN 4 FOUR

Neznáte? Nevadí, protože právě teď máte možnost poznat unikátní herní koncept pro zabavení hostů všech věkových kategorií. Jedinečný herní stůl určený až pro 6 hráčů, vyniká množstvím nejrůznějších průkopnických her, které jsou rozděleny do několika kategorií.

Nalezneme zde karetní, deskové, strategické a dovednostní hry, které splňují všechna kritéria současných herních trendů. Na vaše hosty čeká více než 80 skvělých her (stav k roku 2019) a další zábavné funkce. Nehledejte žádné kompromisy a nabídněte svým hostům to nejlepší ze světa zábavy.
Multi-herní stůl je vyvinut speciálně pro trh zábavního průmyslu, koncepčně je přizpůsoben požadavkům na minimální prostor a maximální zisk. Tento hrací stůl se už těší velké oblibě v Německu a Holandsku. Tamní hoteliéři a provozovatelé barů zjistili nutnost upoutat pozornost hostů, zabavit je a využít svůj provozní prostor na maximální možnou míru. Objevte nový trend v oblasti zábavy. Až šest hráčů si může zpestřit volný čas a zapojit se do klání s přáteli. Nic nebrání konzumaci nápojů a dalšího občerstvení, stůl je konstruován tak, aby vyhověl požadavkům provozovny. A vaši hosté nepoznají nudu.
Fun4Four neznamená jen “hrací stůl” je to mnohem víc: poker, kvízy a zručnost. Jeho víceúčelovost a důmyslná skladba her vás o tom přesvědčí. Unikátní koncept s robustní konstrukcí je vítanou novinkou do každé provozovny. Hrací stůl má neotřelý design a vynikající dílenské zpracování, odpovídající nejvyšším technickým standardům.
Univerzálnost a variabilita
Vaši hosté raději stojí nebo sedí? Výšku přístroje Fun4Four můžete kdykoliv změnit podle požadavků klientů. Hosté si mohou vybrat, zda u něj chtějí stát nebo sedět. Výšku přístroje můžete uzpůsobit „na míru“ pro větší pohodlí vašich hostů. Navíc si hosté své sklenice, půllitry a talířky mohou pohodlně odkládat na masívním rámu, takže nikde nepřekážejí.
Co nabízíme?
 Nový koncept, který překvapí
 Neotřelý design a praktické využití
 Současněhraje až 6 hráčů najednou
 80 zábavných her v jednom automatu (stav k roku 2019)
 Další nové hry postupně přibývají
 Extra velký 42″ (107 cm) display pro maximální zážitek ze hry
 Dotyková obrazovka s vysokým rozlišením
 Fantastický zvukový surround systém
 Zábavu ve Fun4Four
 Dokonalý stůl pro vaši provozovnu
 Jazyková lokalizace – čeština, angličtina, němčina

www.fun-4-four.cz;
www.tab.cz