Inspirace na zdravé produkty vhodné jako svačiny do školy (i do práce) z prodejen La Formaggeria Gran Moravia.

Bezlepkové Risibisi

Italská rodinná firmy Valledoro je výrobcem tyčinek a dalších pochutin ideálních jako alternativa ke klasickému pečivu. V La Formaggeria Gran Moravia můžete vyzkoušet jejich Risibisi ve variantě hráškové nebo cizrnové – bezlepkové bio křupky, které jsou pečené, nikoli smažené, a svým složením jsou vhodné pro celiaky i pro vegany – obsahují pouze hrachovou nebo cizrnovou mouku, rýžovou mouku, slunečnicový olej a sůl. Mají velmi malý obsah tuku, a naopak vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Praktické balení je vhodné pro děti do školy i pro dospělé do práce

Cena: do 35 Kč / balení

Cri Cri Gran Moravia

Tyto pečené kousky sýru Gran Mor avia jistě oceníte při posezení u sklenky vína, ale také jako proteinový snack na výlet. Nejen, že dodají potřebnou energii, ale zároveň zajistí přísun vápníku a bílkovin důležitých pro regeneraci svalů. Chutná nejen samotný, ale také jako ingredience do polévek, salátů či jednohubek. Vhodné i pro vegetariány, jedinou ingrediencí je sýr Gran Moravia vyrobený výhradně za použití rostlinného syřidla.

Cena: 51,80 Kč / 40 g

Gran Moravia Mini

Gran Moravia je oblíbený extra tvrdý, přírodní dlouhohrající sýr, který patří do prestižní rodiny sýrů grana. Vyrábí se v litovelské sýrárně ručně z kvalitního českého mléka podle starobylých italských receptur. Jeho nezaměnitelná chuť, snadná stravitelnost, vysoký obsah bílkovin z něj dělají svačinku nabitou energií. Vyberte si na cesty variantu pěti samostatně balených snacků v jednom sáčku!

Cena: 79 Kč / balení 5 ks

Zákys La Formaggeria Gran Moravia

Tento lahodný, hustý a svěží nápoj patří do rodiny kysaných mléčných výrobků, které jsou lépe stravitelné než samotné mléko. Má probiotické účinky, působí velmi pozitivně na střevní mikroflóru a tím zvyšuje obranyschopnost organismu. Jeho pravidelná konzumace pomáhá zlepšit stav střevní sliznice a působí preventivně proti osteoporóze. V nabídce prodejen La Formaggeria Gran Moravia najdete kromě neochuceného zákysu také zákys jahodový, meruňkový a nově vanilkový.

Cena: 29 Kč / ks

Plátky pařených sýrů Brazzale

Produktová řada sýrů skupiny Brazzale ve formě plátků vznikla v reakci na přání a potřeby zákazníků a skládá ze sýrů provolone dolce, provolone piccante, scamorza bianca a scamorza affumicata (uzená).
V La Formaggeria Gran Moravia nabízíme tyto pařené sýry ve formě plátků ve znovu uzavíratelném balení, jehož design navrhla současná italská malířka Ester Grossi. Pro její tvorbu jsou charakteristické čisté linie vytvářející barevná pole, kterými se vyznačují i tyto nové obaly. Každý druh sýru tak má vlastní barvu designu, a proto je mezi sebou na první pohled snadno rozeznáte.

Sýry jsou skvělé pro přípravu svačiny do školy – jednotlivé druhy plátků můžete v průběhu týdne dětem prostřídat, pokaždé bude svačina jiná. Kromě toho se plátky skvěle hodí třeba do zapékaných pokrmů a do masových kapes.

Balení: 150 g
Cena: do 66 Kč

Plátky Gran Moravia
Novinkou v sortimentu je tvrdý sýr Gran Moravia ve formě plátků. Díky lahodné chuti sýru a jeho vysoké nutriční hodnotě, včetně vysokého obsahu vápníku, jsou tyto plátky vhodné pro přípravu zdravé svačiny do školy. Navíc je sýr Gran Moravia vyráběn za použití rostlinného syřidla, proto jsou plátky vhodné také pro vegetariány.

Balení: 150 g
Cena: 69 Kč

Vše zakoupíte v prodejnách La Formaggeria Gran Moravia: http://www.laformaggeria.com/