Dopřejte svým hostům kvalitní snídani obsahující potřebné živiny pro jejich úspěšný a pozitivní den.

Proč je snídaně tak důležitá pro lidský organismus? Tělo během nočního hladovění spotřebovává glukózu – důležitý a významný energetický zdroj pro tělesné buňky a jejich zdravé fungování. Proto je potřeba hned z počátku dne opět doplnit zásoby glukózy. A to nejlépe pomocí kombinace celozrnných a mléčných výrobků. Právě ty obsahují potřebné živiny jako vápník, bílkoviny, železo a další vitamíny skupiny B, zvláště pak kyselinu listovou. Navíc pravidelný přísun kvalitních bílkovin a vápníku zajišťuje sytost žaludku, potlačuje hlad a snižuje tvorbu tukové tkáně. ;Snídaně by z;pravidla měla tvořit 20-25 % příjmu energie v;průběhu dne, stejně jako večeře.

Společnost Danone proto rozšířila svůj sortiment značky Activia a uvedla v únoru 2012 na trh praktický produkt nazvaný ,,Activia Zdravé ráno“.

Activia Zdravé ráno je kombinací 150g Activie bílé a 20g křupavého musli . Výzkum a studie ukázaly, že 70% lidí preferuje bílé jogurty před ochucenými, ale také, že více jak 50 % lidí nesnídá, nebo až v;průběhu dopoledne v;práci. Activia přináší v;tomto hledisku inovace a řešení šité na míru pro současný stav nízké konzumace snídaní v;ČR a SR. Všechny výrobky obsahují 2 klasické jogurtové kultury (Lactobacillus bulgaricus a;Streptococcus thermophilus), které jsou běžně prospěšné pro;naše zdraví. Navíc obsahuje unikátní kulturu Bifidus ActiRegularis, jež dělá dobře našemu zažívání.;

Redakce Gastro&Hotel