Na začátek podzimu pro vás máme, jako tradičně, připravenou pozvánku do pražských Letňan, kde se od 26. do 29. září koná 3. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL 2013.

Veletrh je určen především pro profesionály z oboru, kteří zde najdou zastoupení významných dodavatelů a odborných společností. K vidění bude špičkové vybavení jako jsou nože F. DICK, které předvede společnost ORS, výběr kvalitního nádobí světových výrobců představí dovozce UNIPRO – CZECH a ukázku luxusního stolování připraví společnost Candola, která předvede také švýcarské příbory SOLA SWITZERLAND. Z technologií a zařízení pro gastronomii se budou prezentovat firmy RETIGO, PEKASS, WINTERHALTER, GASTROART, IMESO a další.

Návštěvníci z odvětví hotelnictví se budou moci inspirovat nabídkou firem s vybavením nábytku firem nejen z ČR : NÁBYTEK – 24, INPHA nebo Nábytek VAZDA, ale i ze zahraničí YOKLA , OBJEKTA , GO – IN a česká firma KOBERCE K+K nabídne novinky z podlahových krytin ve 3D provedení.

Tradičně zde nebude chybět ani firma VECTOR , jež slaví letos již své 20. výročí na trhu s nabídkou vybavení pro hotely. Chybět nebudou ani informační a rezervační systémy a vybavení hygienických potřeb pro restaurace a hotely od firmy SCA , ILLE.

Z mediální partnerů můžeme uvést Asociaci hotelů a restaurací ČR, MAKRO, Mediatel, Gastro-Obaly, Českou barmanskou asociaci, Carving studio nebo Podnikatelský Svaz pekařů a cukrářů.

Kromě expozic vystavovatelů bude připraven také zajímavý doprovodný program zahrnující gastronomické ukázky a ochutnávky doplněné o poutavé přednášky. Doporučit vám můžeme celodenní seminář Asociace kuchařů a cukrářů o správném sestavování jídelních lístků a využití webových stránek a Facebooku, jako důležitých marketingových nástrojů. Skutečně zajímavý program nabídne Italská národní škola pizzařů SNIP, která nabídne ochutnávku pravé italské pizzy a samozřejmě předvede svojí mistrnou přípravu tohoto italského dědictví.

Chybět nebudou ani atraktivní soutěže o krásné ceny, jako je zboží od firmy Zepter v hodnotě 50 000 Kč, které můžete vyhrát v návštěvnické soutěži.

FOR GASTRO & HOTEL 2013 bude zkrátka skvělou příležitostí pro získání zajímavých obchodních kontaktů, poznání nových technologií a špičkového vybavení pro profesionály a získání užitečných informací nejen pro odborníky, ale i širokou veřejnost.

Novinky a zajímavosti o veletrhu FOR GASTRO & HOTEL a dalších veletrzích z podzimního souboru najdete na facebookových a webových stránkách organizátora veletrhů – společnosti ABF.

Redakce Gastro&Hotel