Nový inzertní portál pro nabídky a poptávky personálu v oboru gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu.

Pokud nabízíte nebo hledáte práci jako číšník, kuchař, servírka, pokojská a další gastro profese, vyberte si z aktuální nabídky nebo vložte vlastní inzerát. To vše zdarma bez poplatku.

Inovační službou tohoto webového portálu je, že inzerát je možno vložit zdarma a protější strana si ho též zdarma zobrazí a může v okamžiku odpovědět. Hotelpersonal.cz ulehčuje práci a zkracuje čas strávený nad inzerováním při hledání a nabízení pracovních příležitostí. Je cílený na konkrétní obory a to gastronomie, hotelnictví, lázeňství, a cestovní ruch, proto není zahlcen ostatními poptávkami a orientace je tím jednodušší. Server také vyniká svým jednoduchým a moderním designem, který je přehledný a snadno a rychle použitelný.

Vytváření přesně cílených webových portálů, které si kladou za cíl a jejich předností je možnost vkládání a vyhledávání inzerátů zdarma, je v dnešní době velmi populární. Není tedy divu, že i gastronomie a hotelnictví nesmí být pozadu. Hotelpersonal.cz má velký úspěch jak u široké veřejnosti, tak i u odborníků, kteří tento systém schvalují.

Web je navíc doplněn o praktické rady, jak by inzerát měl vypadat, jak se připravit na pohovor, obsahuje nejčastější otázky a odpovědi při výběrovém řízení, jak vystupovat před potencionálním zaměstnavatelem a zaměstnancem. Může být proto dobrým vodítkem pro budoucí úspěšně obsazené pracovní pozice. Úspěšný a dobře fungující podnik je hlavním cílem portálu Hotelpersonal.cz.

Redakce Gastro&Hotel