Začíná něco nového, je tu NESTEA® Green Tea Peach s výtažkem ze stévie

autor: | Dub 12, 2012 | Novinky z Gastronomie

Společnost Coca-Cola představuje nový zelený čaj NESTEA Green Tea Peach s;výtažkem z;listů rostliny stévie. Je to první ledový čaj ve své kategorii na českém trhu, který obsahuje nekalorické stéviové sladidlo z přírodního zdroje a;snižuje tak objem kalorií o;30 %.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Nové NESTEA Green Tea Peach se sníženým obsahem kalorií je díky výtažku ze stévie skvělou volbou pro ty, kteří mají zelený čaj rádi a;chtějí si vychutnat jeho typickou chuť a;sledují přitom svůj kalorický příjem. Mohou si ho tedy jednoduše vychutnat kdykoliv a;kdekoliv. Zkrátka, „začíná něco nového“. NESTEA Green Tea Peach s;výtažkem ze stévie je tak vhodným rozšířením k;dosavadní řadě čajů NESTEA. Navíc všechny ledové čaje NESTEA neobsahují žádné konzervační látky ani barviva.

;

„NESTEA Green Tea Peach s;výtažkem ze stévie obsahuje díky novému nekalorickému sladidlu z;přírodního zdroje o;30 % méně kalorií. Je tak úspěšným pokračováním našich inovací v;kategorii ledových čajů a;současně vůbec prvním nápojem se stéviovým sladidlem společnosti Coca-Cola na českém trhu,“ říká Daniela Paličková, PR manažerka společnosti Coca-Cola pro Českou republiku a;Slovensko.

Pití čaje se za poslední roky stalo trendem všech věkových kategorií, u;některých dokonce pravidelným rituálem, který se spojuje se zdravým životním stylem. Ke;zdravému životnímu stylu kromě pitného režimu nicméně neodmyslitelně patří také pohyb. Proto si nové NESTEA Green Tea Peach se Stevií vezměte například na procházku nebo rodinný výlet a;vychutnejte si ho s přáteli.

;

A;proč NESTEA Green Tea startuje právě s příchutí broskve? Protože je to nejprodávanější příchuť černých čajů na českém trhu.

NESTEA Green Tea Peach s;výtažkem ze stévie odteď najdete na všech místech, kde se setkáváte s;ostatními příchutěmi NESTEA.;