Xense – nová řada čistících prostředků s intenzivní parfemací – čištění a osvěžení vzduchu v jednom pracovním kroku!

autor: | Bře 7, 2011 | Novinky z Gastronomie

Ecolab Hygiene s.r.o. uvádí na trh řadu přípravků Xense: Xense Floor Surface – univerzální čisticí přípravek pro veškeré omyvatelné plochy, vhodný i pro lesklé povrchy. Xense Sanitary – kyselý čisticí přípravek pro sanitární zařízení. Xense Orange fresh – osvěžovač vzduchu v ergonomicky tvarované lahvi s mechanickým rozprašovačem. Přípravky zanechávají dlouhotrvající, příjemnou, pomerančovou vůni. Řadu doplňuje Neomat F, neutrální čisticí přípravek pro strojové mytí podlah s intenzivní borovicovou vůní, vhodný zejména pro lesklé podlahové krytiny.

Přípravky jsou šetrné vůči čištěným materiálům, se širokou oblastí použití.

Ecolab Hygiene s.r.o.
Hlinky 118, 603 00
Brno
tel.: 543 518 250
fax: 543 518 299
e-mail: office.brno@ecolab.com
www.ecolabcz.cz

^redakce GaH^2009-06-06T14:29:00^ 10^Společnost AG FOODS Group, a.s. se v květnu stala novým distribuční a servisním partnerem společnosti RANCILIO pro český trh^Aktuality^Společnost AG FOODS Group a.s. získala do svého portfolia další klenot. Pákové stroje na kávu Rancilio patří mezi světovou technologickou špičku a reprezentují italskou školu přípravy tradičního espressa a kávových specialit. AG FOODS tak do svého portfolia kávových automatů EGRO a pákových strojů Brugnetti zařazuje třetí značku RANCILIO.^

Společnost AG FOODS Group a.s. získala do svého portfolia další klenot. Pákové stroje na kávu Rancilio patří mezi světovou technologickou špičku a reprezentují italskou školu přípravy tradičního espressa a kávových specialit. AG FOODS tak do svého portfolia kávových automatů EGRO a pákových strojů Brugnetti zařazuje třetí značku RANCILIO.

Zastoupení bylo logickým krokem společnosti RANCILIO, neboť na jaře došlo k převzetí švýcarské společnosti na výrobu automatických kávových strojů Egro, jejímž nejúspěšnějším distributorem a servisním partnerem ve střední Evropě je právě společnost AG FOODS, italským Ranciliem. Během procesu propojení obou společností došlo k přehodnocení současné distribuční strategie obou společností.

Rancilio a Egro mají více než 155 let zkušeností ve výrobě profesionálních kávových přístrojů. Převzetí společnosti Egro je první pokus o přímé proniknutí na cizí trh. Jinak ale Rancilio exportuje 75% své produkce do více než 110 zemí světa. Jak řekl Giorgio Rancilio (výkonný ředitel): „Sdílíme mnoho stejných hodnot: cesta udržení co nejvyšší kvality, design a inovativní řešení, náš závazek a odhodlání budovat dlouhodobé vztahy s našimi partnery a vášeň pro naši práci.“

Jednou z mnoha technologických novinek Rancilia zefektivňující práci baristů je patentovaná automatická parní tryska I-steam (inteligentní cappuccinátor), která pomáhá dosahovat vysokou kvalitu přípravy mléčných specialit i méně proškolené obsluze.

AG FOODS Group, a. s. je ryze česká rodinná společnost založená v roce 1990. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci rozpustných nápojových směsí a s tím spojený prodej a servis technologií pro přípravu těchto směsí do segmentů Food Service, Vending a HoReCa. Péči o středoevropské zákazníky zajišťují dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Produkty pod značkou AG FOODS jsou také exportovány do mnoha státu Evropy, od Velké Británie až po Rusko. V segmentu HoReCa stojí nabídka na komplexním řešení kávových servisů a doplňkového zboží (frappé, horké čokolády, ovocné punče, čaje). Kvalitu našeho servisu již několik let oceňují zákazníci jako McDonald`s ČR, hotely Hilton, Marriott, Renaissance, Courtyard, Airport Brno nebo síť pekáren Paneria. Jsme také poskytovatelem kávového servisu na čerpacích stanicích Lukoil.

Zdroj: http://www.rancilio.com http://www.agfoods.eu