Po létu nabitém cestováním, open-air aktivitami a stavem pohotovosti, „aby nám nic neuniklo“, vybízí podzim ke zklidnění a odpočinku v klidu domova. V gastronomii střídá jednoduchý a rychlý salát tříchodové menu a pivní zahrádky vyměníme za sklenku vínu.

Letošní podzimní sezóna se ve světě prvotřídního porcelánu Villeroy & Boch nese ve znamení tří dekorů. Jejich společným znakem je respekt k tradičním hodnotám a touha po stylovém domově, pevně zanesené v DNA značky Villeroy & Boch.

Artesano Original a Artesano Provençal

Kulatá forma Artesano od Villeroy & Boch je jako žádná jiná. Vyniká svou jednoduchostí a čistotou linií. Platí to především o linii Artesano Original, která bílý porcelán kombinuje s přírodními materiály, jako je akátové dřevo, korek a břidlice. Nevšední spojení přitahuje zaslouženou pozornost, a bylo proto oceněno mezinárodním oceněním, například Good Design Award. Pověstný francouzský flair dávají kolekci Artesano květinové dekory Provençal Lavender s motivem levandulových květů květy a fialkovým lemováním a Provençal Verdure s ručně malovanými pelargóniemi a lemováním v zelené barvě rozmarýnu. Moderní rustikální elegance par-excellence!

Inspirováno minulostí: klasický prémiový dekor Audun

Nadčasová klasika, která skvěle souzní například s divokou krásou podzimních květů – to je Villeroy & Boch Audun. Filigránsky zpracované obrazy života na venkově v antracitové barvě jsou inspirovány původními dekory z roku 1830. Svěží žluté lemy pak přenášejí tento design do moderní doby. Řada Audun, pojmenovaná po rodišti Villeroy & Boch v Lotrinsku, reflektuje styl charakterizovaný autentičností a hodnotami, které nepozbývají svůj význam.

Fascinující dokonalost tvarů: La Nuova Classica a La Classica Contura

V souladu s názvem je La Classica vpravdě klasickou řadou značky Villeroy & Boch. Potěší všechny, kteří si potrpí na dokonalost tvarů více než na barevnost dekorů. Zatímco čistě bílá kolekce La Classica Nuova dává vyniknout jasně definovaným precizním obrysům jemného kostního porcelánu, La Classica Contura doplňuje tento koncept o decentní lineární ornamenty v platině. Ryzí luxus v té nejčistší podobě…

Porcelán Villeroy & Boch prodávají prodejny Potten & Pannen – Staněk a e-shop www.vasekuchyne.cz