Užijte si vánoční čas a kreativní chvíle s pralinkami Ferrero Rocher, Raffaello a Mon Chéri. Snadno s nimi vytvoříte originální adventní výzdobu, připravíte slavnostní tabuli nebo zpestříte zabalené dárky. Inspirujte se našimi tipy!

 ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Vaše milované překvapíte adventním kalendářem, který snadno vyrobíte z červené tabule a malých zavařovacích skleniček. Bílou křídou nakreslete vánoční motivy, připište číslice, k tabuli připevněte hřebíčkem stužky a přivažte k nim sklenice. Dovnitř vložte drobné dárečky a každý den si užívejte radost svých blízkých, až ve sklenicích objeví pralinky Mon Chéri a další milá překvapení.

V adventní kalendář nebo přímo vánoční stromeček se může proměnit i obyčejná vlněná příze, z níž díky připínáčkům vytvarujete nástěnný stromek. Na něj už jen připněte či přilepte lahodné pralinky Mon Chéri, ozdoby a hlavně 24 drobných dárečků pro radost.

 

OZDOBTE SI STŮL

Ze štědrovečerní tabule musí stoupat nejen vůně skvělého jídla, ale i sváteční atmosféra, která nikoho nenechá na pochybách – nejkrásnější večer roku je tady! Atmosféru vykouzlí záře svíček, které můžete umístit do svícnu ze samotvrdnoucí modelovací hmoty. Z rozválené hmoty vykrojte tvary sněhových vloček, zatlačte do nich kovové držáky na svíčky, nechte schnout 48 hodin a poté dekorativní svícny dolaďte stříbrnými svíčkami, třpytivým sprejem a pralinkami Raffaello.

Pohrajte si také se samotnými talíři a příbory. Není nic jednoduššího než sváteční zlatý set naaranžovat do tvaru hvězdy, ve středu převázat efektní stužkou a tóny zlaté podtrhnout elegantní pralinkou Ferrero Rocher, která potěší jako sladká tečka po sváteční večeři.

 BALENÍ DÁRKŮ JE ZÁBAVA

Dárek by měl zaujmout na první pohled! Nebojte se proto k balicímu papíru připevnit i pár dalších drobností. Milovníkům Ferrero Rocher se rozzáří oči při pohledu na balíček ve zlatém papíře, s pralinkou a zlatou přízí, kterou díky tavicí pistoli snadno proměníte ve zlatý stromeček.

Pokud máte rádi dárky zabalené v tradičních barvách, pak sáhněte po červených odstínech balicího papíru. Ten můžete oživit přáníčkem s věnováním, na které ručně vytvoříte originální stromeček vyrobený z přeložených muffinových košíčků a s kmenem z pralinky Mon Chéri. Dárek tak potěší rovnou dvakrát.

 

DEKORACE, KTERÉ PROMĚNÍ VÁŠ DOMOV

Závěsné ozdoby dodají sváteční nádech celému bytu. Pozlacené jemné větvičky stačí stočit do věnce, přidat řetěz s drobnými světýlky a zavěsit spolu se zářivou hvězdou z vánoční edice Ferrero Rocher.

Atmosféru bílých Vánoc vám domů vnesou ručně dělané vločky, které stvoříte slepením svačinových papírových sáčků. Stačí jen troška šikovnosti s nůžkami při vystřihování vločkových motivů, pralinky Raffaello, stužka na zavěšení a nebesky něžná dekorace je na světě.

Na dveře, na zeď či kamkoli do prostoru můžete zavěsit dekoraci, která vznikne spojením kovové obruče, zelené větvičky a andílků šikovně vytvořených z nastříhané role papíru, zlaté barvy a elegantních pralinek Ferrero Rocher. Krásné Vánoce přejí pralinky Ferrero.

 

Redakce Gastro&Hotel