Dnes jsou lidé konfrontováni s narůstajícím tlakem na úspěch a stále delší pracovní dobou, primárně strávenou v sedě u stolů nebo před obrazovkami počítačů.

Stres a hektické tempo každodenního života je nutno vyvážit fyzicky i psychicky. Ale jak si může člověk udržet zdraví a zůstat ve špičkové formě, když není čas na dlouhodobou relaxaci?

Tato situace vyžaduje inovativní koncepty ve stále rostoucím segmentu fitness a wellness, pro zajištění dlouhodobé zákaznické věrnosti a úspěchu pro vaši firmu.

Wellsystem Relax a Wellsystem Relax_Plus představuje čistou relaxaci pro tělo i duši. Jejich přínosný vliv je možno přičíst jedinečné kombinaci vody, tepla a energie.

Teplo z vody proniká hluboko do vrstev tkáně a stimuluje cirkulaci a metabolismus, relaxuje svaly a uvolňuje napětí. Celé tělo využívá výhod pečlivě kontrolované síly vody, zatímco plave téměř bez tíže na „vodní hladině“.

Wellsystem Relax a Wellsystem Relax_Plus představuje ideální doplněk wellness služeb v hotelích, fitness studiích nebo lázních, plaveckých bazénech a sportovních klubech. Oba systémy je možno snadno doplnit o Wellsystem Spa, bez potřeby dodatečného prostoru, pro vytvoření světa relaxace všechny smysly.

Wellsystem Relax a Wellsystem Relax_Plus zajišťuje kompletní relaxaci pouhým stiskem tlačítka.

Dokonce i 15 minutová masáž dokáže dosáhnout osvěžujícího zdravotního účinku.

Wellsystem Relax a Wellsystem Relůax_Plus se vyznačuje vysokou úrovní provozního a uživatelského komfortu. Má také minimální nároky na prostor, pouhých 2,3 m2 a žádný dodatečný personál. Suchá vodní masáž probíhá, zatímco uživatel je zcela oblečený – není nutné se převlékat ani následně sprchovat.

Masáž stiskem tlačítka se systémem Wellsystem Relax nebo Wellsystem Relax_Plus je ideálním doplňkem vašich fitness a wellness programů: pro zahřívání a zakončení tréninku nebo jen pro relaxaci. Teplo z vody proniká hluboko do vrstev tkáně a zlepšuje cirkulaci. Jemná síla vody stimuluje metabolismus, relaxuje svaly a uvolňuje napětí. Nezanechává žádné napětí v cirkulačním systému ani pocení po masáži.

Tyto masážní systémy se snadno používají, s malými personálními a provozními nároky. Se svým přitažlivým designem a jedinečným barevným řešením zlepší vzhled každého prostoru a pomohou při získání nových a také zákazníků a také těch stávajících.

Platby zjednodušují čipové karty s integrovanou platební funkcí. Navíc jsou obě zařízení vybavena rozhraním pro komerčně dostupné řídící systémy.

Wellsystem Relax a Wellsystem Relax_Plus zajistí svou rentabilitu již s pouhými několika aplikacemi za den nebo s odpovídajícími měsíčními předplatnými. K dispozici jsou inovativní marketingové koncepty a zákaznicky přizpůsobené možnosti financování spolu s nabídkami pronájmu a leasingu. Sofistikované balíčky vám usnadní přesvědčit své zákazníky o výhodách nabízených Wellsystem Relax a Wellsystem Relax_Plus.

Redakce Gastro&Hotel