Tréninková aplikace Clean Hands pro virtuální realitu od značky Tork spadající pod společnost Essity byla dnes vyhlášena za vítěze ceny Vistitors Choice Award na veletrhu Interclean Amsterdam Online 2020. Tork VR Clean Hands trénink je bezplatný interaktivní nástroj speciálně navržený tak, aby procvičování správné hygieny rukou bylo zajímavější a přístupnější. Aplikace umožňuje uživateli navštívit virtuální zdravotnické oddělení a procvičit si každou z pěti zásad správné hygieny rukou podle Světové zdravotnické organizace. Správná hygiena rukou je považovaná za jednu z nejdůležitějších metod, jak zabránit šíření infekce ve zdravotnických zařízeních. Tork VR Clean Hands trénink umožňuje pracovníkům trénovat a zlepšovat se v dodržování hygienických opatření, což vytváří ve zdravotnických zařízeních bezpečnější prostředí.

„Jsme hrdí, že jsme získali nejvíce hlasů ve Visitors Choice Award na letošní Interclean Show,“ říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation manažer společnosti Essity. „Tím, že Tork poskytovatelům zdravotní péče nabízí zábavné a inovativní tréninkové nástroje, pomáhá jim podpořit zdravotníky v lepším dodržování hygienických opatření, což zlepšuje léčbu pacientů.“

Uživatelé potřebují chytrý telefon uzpůsobený pro virtuální realitu, brýle pro virtuální realitu s ovladačem pro ovládání hry a stáhnout si bezplatnou aplikaci. Pro stažení navštivte App Store nebo Google Play, a na naší stránce se dozvíte více o hygieně rukou tork.cz/torksolutions/vr-and-e-learning/hand-hygiene-vr.

Redakce Gastro&Hotel