Vienna House expanduje do jihovýchodní Asie. Pětihvězdičkový Vienna House Vung Tau ve Vietnamu se 775 stylovými pokoji, apartmá, penthousy a vilami s bazény bude otevřen v roce 2021.

Nový hotel Vienna House Vung Tau vyroste přímo u pláže v Long Hai, které je oblíbenou pulzující prázdninovou destinací na jihovýchodě Vietnamu v provincii Vung Tau. Tato oblast je věhlasná svými idylickými písečnými plážemi a rybími specialitami. Hotel bude mít 775 módních pokojů, apartmá, penthousů a vil s bazény. Luxusní pobřežní rezort nabídne také rozsáhlý bazénový areál s bary a japonskými termálními prameny. Stylová restaurace, moderní čerstvý trh s mořskými plody či útulná kávová a čajová místnost nabídnou hostům místní lahůdky po celý den. Kdo si bude chtít odpočinout při sportu, ocení plně vybavenou fitness zónu, tenisové kurty s umělým osvětlením a sportovní bar. Pro slavnostní příležitosti poslouží taneční sál o rozloze přes 500 metrů čtverečních. Organizátoři schůzek a konferencí si budou moci zarezervovat vhodné prostory různé velikosti s kreativním uspořádáním. K zážitku z nakupování budou zvát specificky zaměřené butiky a obchody.

„Turistika zažívá ve Vietnamu v posledních letech neuvěřitelný rozmach,“ říká Rupert Simoner, generální ředitel Vienna House. „Jsme velice pyšní na to, že Vienna House bude také v Asii. Vienna House Vung Tau je první milník naší asijské růstové strategie. Budou následovat další projekty v Thajsku a Indonésii,“ dodává Simoner.

Vienna House symbolizuje nekonečné objevování, ducha doby, moderní pojetí pohostinnosti a také hotelnictví v celém jeho rozsahu. To je pro Vung Tau dokonalé spojení. Jedná se o místo, které u zájemců o přímořské destinace ve Vietnamu stojí na předních příčkách žebříčku. Hotely Vienna House jsou vždy symbolem pro výtečné jídlo, ty správné digitální i analogové služby a neformální atmosféru. Vždy s jednoduchým přístupem a přizpůsobením se tempu doby. Hotel v Long Hai bude pod správou Vienna House, vlastníkem je vietnamská developerská společnost Phuc Dat Company Limited.

Město Long Hai leží pouhých 100 kilometrů od Ho Či Minova Města, je tak snadno dostupné po silnici či lodí. Long Hai se vyznačuje zejména svou bohatou nabídkou. Milovníci přírody si přijdou na své při slézání hor a prozkoumávání úchvatných jeskyní. Fanouškům vodních sportů jsou k dispozici četné aktivity od potápění až po vodní lyže. Kdo si chce především odpočinout, ten se zkrátka položí na pláž nebo si vychutná kulinářskou nabídku.

Redakce Gastro&Hotel