Vánoční obsah shromážděný na jednom místě povzbuzuje uživatele ke sdílení slavnostní atmosféry a šíření sváteční ducha po celém světě.

Nastal čas Vánoc, tedy období, které si máme užívat s rodinou a přáteli a radovat se z klidu a pohody. Viber vám letos pomůže šířit toto kouzlo Vánoc také digitální cestou, protože právě spouští exkluzivní hub, který na jednom místě shromažďuje různé nástroje a aktivity, které se vám o letošních Vánocích mohou hodit.

Jste připraveni naskočit na fialové saně?

Nejdříve si můžete stáhnout vánoční balíček samolepek, jehož prostřednictvím se rovnou přihlásíte ke slavnostnímu chatbotu. A tam začíná skutečná akce. Zcela nový vánoční balíček samolepek vám pomůže sdílet vaše pocity a radost a pomůže vám překonat vzdálenost od vašich blízkých.

Pokud již jste přihlášeni k odběru chatbota, můžete snadno procházet mezi všemi bezplatnými vánočními samolepkami, které jsou k dispozici na vašem trhu. Samolepky vám pomohou vyjádřit emoce a obohatit vaši komunikaci. Viber chatbot také podněcuje vaše tvůrčí schopnosti, protože vám dává možnost vytvořit si vlastní GIF animace, které můžete obohatit hudbou i osobními vzkazy.

Viber pro vás na letošní Vánoce vybral také ty nejzajímavější komunity, které můžete sledovat. Vyberete si podle toho, co vás baví a můžete začít odebírat obsah a informace nebo začít komunikovat s lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň jako vy.

Vánoce jsou o rozdávání dárků a sdílení příjemné atmosféry. Viber vám chce pomoci, aby vaše Vánoce byly co nejhezčí. Nechte se unést duchem sváteční sezóny a bavte se posíláním milých a zábavných digitálních pozdravů vašim přátelům a rodině!