Provoňte si vánoční svátky tradiční skořicovou a medovou vůní. Připravte si horké drinky s nejprodávanější americkou whiskey Jack Daniel’s a užijte si kouzlo Vánoc i oslavy Silvestra stylově.

Zapomeňte na vaječňák

Patří mezi vaše tradice štědrovečerní procházka? Zkuste si letos, namísto skleničky vaječného likéru, připravit drink s názvem Horký štrúdl. Příjemně zahřeje a provoní vaši domácnost tradiční skořicovou vůní. Se třemi základními ingrediencemi vykouzlíte drink, kterým oslníte rodinu i přátele.

Jack Daniel’s Fire Štrúdl

Ingredience (na 1 drink):

4cl Jack Daniel’s Fire

Horký jablečný džus

Citron

Postup:

Ohřejte si jablečný džus. Do vysoké sklenice nalijte whiskey Jack Daniel’s Fire a opatrně zalijte horkým džusem. Podle chuti přidejte citron a podávejte.

Medový punč

Ať už se chystáte oslavit Silvestra a začátek nového roku na horách, chalupě nebo ve městě, mějte doma přichystaný Jack Daniel’s Honey, med a limetu. Po návratu z venku tak totiž hravě připravíte punč, který rozmrazí i ty největší zmrzlíky.

Jack Daniel’s Honey Punch

Ingredience (na 1 drink):

4cl Jack Daniel’s Honey

Horká voda

Med

Limeta

Postup:

Whiskey Jack Daniel’s nalijte do vysoké sklenice. Zalijte horkou vodou, dochuťte medem a limetou, která drink i stylově nazdobí, a podávejte.

Na drink do Brna

Jste z Brna, jeho okolí, nebo se tam v době adventu chystáte aspoň na výlet? Ať už budete vánoční atmosféru načerpávat na trzích na Svoboďáku, Zelňáku, Moraváku nebo na Dominikánském náměstí, zastavte se u stánku s Turbomoštem a ochutnejte vyladěné a poctivé horké nápoje na bázi horkého moštu nebo zázvoru okořeněných kapkou tradiční americké whiskey Jack Daniel’s. Skvěle vás zahřejí a dodají sílu na další putování. Turbomošt je počinem majitelů Baru, který neexistuje, a to je záruka kvality.