Dlouho očekávané menu je tady!

Šéfkuchař Petr Špejzl a jeho kuchařský tým vás novým menu přesvědčí, že Aromi je nádherným podnikem, jenž servíruje autentické pokrmy, jenž se pyšní italskou finesou a lehkostí.
Přijďte ochutnat nové podzimní menu, má opravdu co nabídnout. Z předkrmů se těšte na hovězí tatarák na pečené morkové kosti s rozmarýnovým extraktem s hovězími škvarkami a z hlavních chodů vám doporučujeme grilovaného halibuta s pomeranči, Borlotti fazolemi a kakaovými boby.

Lanýžové menu

Pro luxus nemusíte daleko a můžete si jej dovolit. Mluvíme o luxusním chuťovém zážitku z lanýžového menu, kterému budou vévodit bílé lanýže. Tento rok jsou obzvláště výtečné, intenzivní v chuti a když si budete přát, pokrm vám u stolu zastrouháme ještě několika gramy navrch. Těšte se na lanýžové soufflé či telecí steak pečený se sezónní zeleninou v hliněné krustě a zauzenou bramborovou kaší.

Riccardova Italská kuchařka

Riccardova  nová Italská kuchařka a jeho příběh je nádherným počinem, který vznikl v nakladatelství jeho kamaráda Zdeňka Pohlreicha. Začtěte se do Riccardova životního příběhu a zamilujte si italskou gastronomii. Kuchařka, která vás chytne už od předmluvy a obohatí vás o 104 skvělých a jednoduchých receptů, k nimž se váží Riccardovy zkušenosti a vzpomínky. Jak sám říká, moc by si přál, abyste si užili každou stránku.
Každá kuchařka zakoupená u nás, v naší síti La Collezione či online bude Riccardem podepsána a dovnitř vám přibalíme i jedno malé překvapení.

Vánoční menu v Aromi

I o Vánocích jsme tu pro vás. Na menu nebude chybět 
tradiční verze rybí polévky – bílá krémová rybí polévka s krutony, dále kroupové risotto s liškami a majoránkový olejpečený krocan s nádivkou a kaštany a nebo si může vybrat grilovaného halibuta s bylinkovo česnekovým crumblem, citronové šťouchané brambory a krevetovo-šafránovou omáčkou. Podívejte se na celé menu, bude nám ctí pohostit vás.

Bublinkový večer

Přijďte si vychutnat večer s nádechem luxusu. Čeká vás sofistikované menu doplněné o vinné párování v podobě prvotřídního Champagne z vinařství André Jacquart. 
V Aromi máte jedinečnou možnost ochutnat vína, která jsou mezi světovými znalci přirovnávána k tomu nejlepšími co v dané kategorie existuje a jsou právem oceňována jako jedny z nejlepších blanc de blancs současnosti.

www.aromi.lacollezione.cz