Veletrh Top Gastro 2018

13. ročník gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2019 se uskuteční 21. – 24. 2. 2019 souběžně s 28. ročníkem veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019 na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

Gastronomický veletrh TOP GASTRO & HOTEL je v České republice jednou z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru. Za poslední roky zaznamenává dynamický nárůst, v roce 2018 se veletrhu zúčastnilo celkem 143 vystavovatelů z 15 států. Výstavu navštívilo 29 353 návštěvníků.

Pro rok 2019 jsme připravili nový koncept veletrhu, který bude velmi úzce propojen i s veletrhem cestovního ruchu HOLIDAY WORLD.

V rámci veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2019 se představí:

1.  firmy se zaměřením na vybavení hotelů, penzionů a restaurací

2.  služby v oblasti gastronomie a hotelnictví

3.  NOVĚ – gastronomie a chutě z různých koutů světa

Prezentace předních firem v oboru

Veletrh je tradičně inspirací nejen pro modernizaci a vybavení hotelů, ale i jiných ubytovacích a stravovacích zařízení. Z vystavovatelů nabízejících novinky ve vybavení gastroprovozů se představí firmy jako TeS, spol. s r.o. Chotěboř; RETIGO s.r.o., MALÁČ s.r.o., MAVA spol. s r.o., GASTRO PRODUCTION s.r.o. a další.

Inspiraci pro obnovu vybavení restaurací a hotelů najdete např. u firem BUKOTEC s.r.o. – gastronabytek24.cz, Care Trade s.r.o., DEK a.s., VECTOR INTERNATIONAL spol. s r.o., Ille service spol. s r.o., PAPILLONS a.s. atd.

Ucelenou nabídku doplní firmy zabývající se profesním oblečením jako např. Profi Hadry s.r.o., kulturou stolování jako GASTRO HOLDING CANDOLA s.r.o., nebo potřebami pro kuchaře jako jsou třeba nože od firem Moskito s.r.o. či Dellinger s.r.o.

Kompletní seznam vystavovatelů a zastoupených značek naleznete zde: katalogy.abf.cz/top-gastro

Ochutnejte cestování

Novinkou letošního ročníku je koncept “OCHUTNEJTE CESTOVÁNÍ”. Jak napovídá samotný název, můžete očekávat zajímavé propojení gastronomie s cestováním a turistikou. Každý den vás čekají degustace a ochutnávky mezinárodních delikates. Připravte své chuťové pohárky např. na šnečí speciality, Alsaský slaný koláč či skvělá pesta a chilli omáčky. V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na kulinářské špičky – před Vašima očima uvaří Radek Příhonský nebo Mirek Dušek.

Vstupenky a další informace naleznete na stránce www.top-gastro.cz