Vánoční speciality v pekařství PAUL

autor: | Lis 1, 2012 | Novinky z Gastronomie

Oblíbené francouzské pekařství PAUL připravilo letos pro své zákazníky mimořádně široký výběr vánočních specialit. Nabídka potěší i ty nejnáročnější labužníky.

Pokud je pro Vás období vánočních svátků zejména období, kdy se potkáváte s rodnou a přáteli, pekařství PAUL Vám ušetří spoustu starostí. Každou návštěvu zaručeně potěší půvabné minidezerty ve skleničce. Na výběr máte malinu, citron/crumble, skořice/karamel a čokoládový fondant/brownie.
Základem pro originální obložené chlebíčky a jednohubky budou sezonní chleby PAUL. Vybírat můžete ze šťavnatého chleba s fíky a pomerančem nebo meruňkami a mini chleba s fíky.
Výborným a luxusním zákuskem i ozdobou svátečního stolu jsou nádherné rolády. V období Adventu pekařství PAUL již několik let rozšiřuje jejich nabídku. Letos jsou navíc v novém elegantním designu. Mezi novinky letos patří delikátní kaštanová roláda, roláda s čokoládovým krokantem a svěží Foret Noire amousse z černého rybízu se šťavnatým jablíčkem.
Nebude chybět ani vánoční chaloupka PAUL, která si již tradičně získává oblibu zákazníku, a to nejen kvůli roztomilému designu, ale především díky skvělé kombinaci nadýchaného mandlového piškotu, lískooříškové pěny a čokoládového krokantu.
Chybět ve vánoční nabídce samozřejmě ani letos nebudou sezonní minimakronky a měkké figurky z brioškového těsta, podle chuti také máčené v kvalitní čokoládě.