Valentýn je svátkem, kdy si konečně můžete udělat čas jen pro vás dva. Pokud nevyrazíte do restaurace na dobrou večeři, ale zůstanete v pohodlí a klidu domova, nezapomeňte se vybavit kvalitním přípitkem.

Pro jedinečné chvíle vás dvou byla stvořena zamilovaná cava Anna de Codorníu Love. Dáváte-li před šumivým vínem přednost ginu, zkuste růžový Greenall’s Wild Berry Gin s infuzí malin a ostružin.

Svátek zamilovaných nás čeká již v pátek 14. února a není nic krásnějšího než jej strávit s naší drahou polovičkou. Na valentýnském stole by nemělo chybět šumivé víno či skvělý drink, který se hodí právě pro tuto příležitost.

Greenall’s Wild Berry Gin

Prémiový London Dry Gin Greenall’s ve verzi se šťavnatými malinami a ostružinami si opravdu zamilujete. I s ovocnou infuzí si zachovává pro gin typickou suchost. Je však výjimečný středně intenzivním ovocným aroma a dlouhou dochutí. Perfektně se hodí do dlouhých drinků, skvěle pasuje ke kvalitním tonikům. Pít ho můžete jako aperitiv či samostatně.

Pink Ink Cocktail

Kombinace Greenall’s Wild Berry Ginu a prémiového toniku Thomas Henry Cherry Blossom je skvělou osvěžující volbou pro romantický večer. Tento jednoduchý drink zvládnete bez problémů připravit sami doma. Šťavnaté maliny a ostružiny, které z ginu Greenall’s Wild Berry můžete cítit, se skvěle hodí k chuti třešňových květů v toniku Thomas Henry.

4 cl Greenall’s Wild Berry Gin

Thomas Henry Cherry Blossom tonik

snítka čerstvé máty na ozdobu

Vinnou sklenici zachlaďte ledem, promíchejte a slijte přebytečnou vodu. Přidejte Greenall’s Wild Berry Gin, dolijte Thomas Henry Cherry Blossom tonikem a lehce promíchejte. Hotový koktejl dozdobte snítkou čerstvé máty. Na zdraví!

Růžový Greenall’s Wild Berry Gin pořídíte na www.1er.cz za cenu 399 Kč.

Tonik Thomas Henry Cherry Blossom zakoupíte na www.1er.cz za cenu 34 Kč.

Anna de Codorníu Love

Zamilovaná svěží Anna de Codorníu Love není jen skvělým dárkem pro všechny Anny, ale i pro všechny zamilované. Moderní šumivé víno pochází z vyhlášeného vinařství Codorníu, jehož historie sahá až do roku 1551. Toto katalánské šumivé víno se těší stále větší oblibě po celém světě, a není se čemu divit. Díky 15 měsícům kvašení v lahvi vás osvěží příjemným perlením. V jeho vůni vynikají svěží citrusy s tropickými plody a lahodnou brioškou. Šumivé víno Anna de Codorníu Love si vychutnejte samotné či jako aperitiv. Skvěle se bude hodit i k asijské kuchyni a rybám.

Redakce Gastro&Hotel