Vychutnejte si poslední chvíle léta se skvělými drinky s Thomas Henry Cold Brew Coffee Tonic, jedinečným kávovým tonikem, který vás skvěle nakopne. Spojení kávy a toniku představuje propojení jedinečných chutí v jedné lahvi. V kombinaci s prémiovým alkoholem si můžete užít skvělé drinky.

Léto už pomalu končí, ale počasí nám stále přeje. Letní party s přáteli tak ještě stále můžete stihnout. A čím si připít?

Cold Brew Coffee Tonic sleduje kávové trendy a přináší první jedinečnou kombinaci toniku a kávy, která vás příjemně povzbudí. Jedna lahev obsahuje stejné množství kofeinu, jako byste našli v šálku espressa. Thomas Henry Coffee Tonic si můžete samozřejmě vychutnat jen tak, samostatně na pár kostkách ledu s limetkou. Skvěle se však hodí i k prémiovým, zejména tmavým destilátům.

Pokud máte rádi dobré rumy, kombinace Cold Brew Coffee Tonic a prémiového nikaragujského rumu Flor de Caña 7YO vás bude bavit!

Sklenici naplňte ledem, přilijte 4 cl Flor de Caña 7YO, dolijte Thomas Henry Cold Brew Coffee Tonicem a lehce promíchejte. Pro lehce kyselejší chuť vymačkejte trochu limety a dozdobte čerstvým plátkem citronu. Vychutnávat si můžete skvělý osvěžující drink v podzimních barvách!

Pokud dáváte přednost bylinkovým likérům, zamilujete si Wilder, který se vyrábí v české palírně Blatná ze 42 druhů bylin a z extraktu šípku, který mu dodává autentickou chuť. V kombinaci s Coffee Tonicem pak dosáhnete jedinečného propojení chutí.

Do sklenice s ledem nalijte 4cl likéru Wilder, přidejte Thomas Henry Coffee Tonic a lehce zastříkněte pomerančovou kůrou, kterou drink dozdobíte.
Nikaragujský rum Flor de Caña 7YO, bylinný likér Wilder či Thomas Henry Cold Brew Coffee Tonic seženete na stránkách www.1er.cz.

Vychutnejte si poslední chvíle léta se skvělými drinky!