Každoroční shon kolem dárků, vánočního úklidu, pečení cukroví, nákupů dostatečných potravinových zásob a nekonečného vaření… to je tradiční vánoční atmosféra v řadě domácností. Všechny tyto činnosti nás stojí hodně energie. Zejména pak příprava vánočního menu je často i několikadenní záležitostí. Vrcholem vánoční pohody pak bývá Štědrý den u sporáku. Alternativou přitom může být nákup potravin i hotového menu na internetu.

Kromě vánočních dárků nakupte na internetu i potraviny

Shon kolem vánočních dárků již většina z nás řeší na internetu a nechává si je dovézt až domů nebo do kanceláře. Stejně letos vyzrajte i na nákupy jídla a pití. Řada služeb jako je například Rohlík.cz nabízí velké množství potravin, které jsou nejen čerstvé a často i od farmářů nebo v bio kvalitě, ale navíc vám nákup přivezou až ke dveřím, a to během pár hodin. Stejně tak můžete vyřešit i vánoční zásoby tvrdého alkoholu a kvalitních vín, o obojí se postarají například v e-shopu www.global-wines.cz, který patří mezi naše největší distributory vín a alkoholu, takže nabízí opravdu pestrý výběr. U jednotlivých vín navíc najdete doporučení jak vína servírovat, nebo které jídlo se k nim hodí.

Příprava svátečního menu může být zábava

Snem každé hospodyňky je mít na Štědrý den perfektně navařeno, napečeno a naklizeno. Minimálně s prvními dvěma nároky vám pomůže služba Dámejídlo.cz. Ta zajišťuje rozvoz z více než 2000 restaurací z celé ČR, v minulých měsících společnost překročila milník třiceti miliónů doručených objednávek. Díky pokrytí ve všech krajích České republiky, konkrétně ve 170 městech a obcích, dokáže obsloužit již 60 % populace. Kompletní menu na váš stůl tak doveze i během svátků.