Ušlechtilý a velkoobjemový čalouněný nábytek – čistá relaxace

autor: | Říj 1, 2012 | Novinky z Gastronomie

Do tohoto měkkého, prostorného, pohodlného látkového nebo koženkového kusu nábytku pro salonky se může host příjemně usadit a jednoduše relaxovat. Nová křesla GO IN (CF 00701 ****) a dvoumístné pohovky (CC 00701 ****) kolekce CHILL OUT utvářejí téměř v každé prostorové situaci ušlechtilou a uvolněnou atmosféru. Jejich kubické tvary vyzařují pohodlnost a exkluzivitu.

U této čalouněné pohovky a křesla se setkává náročný design s vysokou funkčností. Jejich potah z vysoce kvalitního materiálu se snadnou údržbou je vidět kdykoliv a z kterékoliv strany. Mohou být uspořádány samostatně nebo ve skupinách – křesla a pohovky řady CHILL OUT v nápadných nebo v tlumených barvách a vzorech jsou vždy stylové. Výběr z 270 látek umožňuje architektům jakékoliv individuální kombinace barev a materiálů podle konkrétního prostředí. Nový čalouněný nábytek nemusí být vždy jednobarevný. Područky nabízené v látkách s atraktivními vzory můžete kombinovat se sedáky z odolné koženky.
;
Kolekce CHILL OUT je speciálně koncipovaná řada čalouněného nábytku do salonků a relaxačních oblastí v hotelích, restauracích, klubech a nákupních střediscích. Její design je extravagantní a nabízí prvotřídní komfort sezení. Všechny výrobky řady CHILL OUT jsou vzájemně ideálně sladěny a umožňují optimální řešení v každém prostoru.;
;
Více informací na www.go-in.cz