Unilever Food Solutions představuje novou řadu profesionálních produktů Knorr Essence

autor: | Říj 16, 2013 | Novinky z Gastronomie

„Podstatou úspěchu je dokonalá chuť“

Společnost Unilever, divize Food Solutions, uvádí na český trh novou řadu produktů Knorr Essence vyvinutou pro profesionální kuchaře. Nová produktová řada zahrnuje tři nové Essence – Knorr Essence kuřecí bujón, Knorr Essence hovězí bujón a Knorr Essence zeleninový bujón. Knorr Essence jsou tradičně používanou ingrediencí v kuchyni v nové moderní formě vyvinuté pro profesionály. Produkty přidávají pokrmům plnou masovou nebo zeleninovouchuť.

Knorr Essence jsou určeny k doladění chutipokrmu, který byl vytvořen kuchařem (kuchař na jídle zanechal svůj originální podpis), aniž by došlo ke znehodnocení pokrmu např. přesolením v případě jiného způsobu dochucení. Stanou se tak základním stavebním kamenem všech skvělých polévek, omáček, šťáv, marinád a dalších jídel. Hlavními přednostmi nově uváděné řady Knorr Essence je autentická chuť masa nebo zeleniny, tekutý formát pro jednoduché splynutí s pokrmem a všestranné a velmi univerzální použití (v kroku 3) pro mnoho typů aplikacív teplé i studené kuchyni.

Produkty řady Knorr Essence jsou bez přidaného glutamátu, konzervantů a bez přidaných umělých barviv. Balení: 1L plastová láhev, průhledná, flip-top uzávěr.

Knorr Essence kuřecí bujón – skvělá kuřecí chuť a všestranné použití např. na kuřecí směs – soté, pečené kuře se šťávou / kuře na paprice, rizoto s kuřecím masem, kuřecí majonézu do sendviče a mnoho dalších jídel.

Knorr Essence hovězí bujón – silná hovězí chuť a všestranné použití např. na dušené/brasírované hovězí maso, polévky – cibulačku, minutkové šťávy, marinování (vepřový i hovězí steak) před i po a mnoho dalších jídel.

Knorr Essence zeleninový bujón – skvělá chuť kořenové zeleniny a všestranné použití např. na přílohovou zeleninu – sezónní zeleninu, zeleninové krémové polévky – dýňové/ bramboračky, zeleninové pyré – kořenovou zeleninu, celer/brambory/pastiňák, zeleninový karbanátek (kapustové karbanátky) a mnoho dalších jídel.

Nová řada produktů Knorr Essence je součástí pokračující inovace kompletní produktové řady Knorr, která vychází z rozsáhlého průzkumu trhu a reaguje na zjištěné potřeby jak profesionálních kuchařů, tak jejich zákazníků a spotřebitelů. Ti požadují jednak lepší a vyváženou chuť, recepty odpovídající zásadám pestré vyvážené stravy (nutričně vyvážené recepty), kvalitnější přírodní ingredience, nahrazení umělých přísad přírodními, snížení obsahu soli a glutamátu výměnou za bylinky a koření a zároveň udržení efektivity a ziskovosti kuchyňského provozu.

Názorné video o všestranném použití Knorr Essence v profesionální kuchyni můžete shlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=eqc-Qlbh_f8