Unilever Food Solutions představuje nové vylepšené portfolio majonéz Hellmann’s

autor: | Říj 31, 2012 | Novinky z Gastronomie

Společnost Unilever, divize Food Solutions uvedla na český trh nové vylepšené portfolio majonéz značky Hellmann’s. Nejnovější inovace majonéz Hellmann’s vychází z rozsáhlého průzkumu trhu a reaguje na zjištěné potřeby zákazníků (profesionálních kuchařů), kteří požadují jednak stabilitu a maximálně vyváženou chuť majonéz při použití na zdobení lahůdkářských výrobků, skvělou chuť a stabilitu majonéz při použití k výrobě salátů a majonézy s nižším obsahem tuku splňující nejnovější trendy v oblasti racionální výživy. V rámci inovovaného portfolia byly představeny celkem čtyři nové majonézy Hellmann’s Decorative 78 %, Hellmann’s Delicate 51 %, Hellmann’s Light 30 % a Hellmann’s Yofresh 24,5 % olej (15 % yogurt).

„Nově představené majonézy Hellmann’s jsou dalšími vylepšenými produkty v rámci kompletní inovace našeho portfolia, na které společnost pracovala několik posledních měsíců. Lepší chuť a zdravější recepty vyvinuté nezávislými kuchaři z celého světa, kvalitnější přírodní ingredience, suroviny pěstované trvale udržitelným způsobem, nahrazení umělých přísad přírodními, snížení obsahu soli v pokrmech výměnou za bylinky a koření, nová praktičtější balení, které umožní nejenom šetřit prostor, protože se dají jednoduše uskladnit, ale především jsou vhodná k několikanásobnému použití – to je jen část hlavních změn, které se nyní odehrávají v produktové nabídce značek Unilever Food Solutions,“ uvedla Jitka Šichová, Country Managing Director Unilever, divize Food Solutions ČR/SR. „Věříme, že naši zákazníci, tedy kuchaři a provozovatelé stravovacích zařízení v České republice tyto změny ocení a využijí jich ke zlepšení spokojenosti svých zákazníků a hostů, kteří se do jejich provozu budou rádi a častěji vracet.”

Hellmann’s Decorative 78 %

Delikátní vyvážená chuť – obohatí chuť pokrmů. Extra hustá konzistence – ideální pro dekorování (zdobení) lahůdkářských výrobků. Perfektně drží tvar a originální barvu po dlouhou dobu – nemění barvu (nežloutne). Perfektně váže ingredience v salátu – velmi dobrý lak, nevzniká žádná kapalná drenáž.

Hellmann’s Delicate 51 %

Ideální pro bramborové saláty – udrží salát čerstvý po dlouhou dobu. Delikátní chuť – obohatí chuť omáček a salátů. Optimální hustota – perfektní základ pro studené omáčky, dipy a domácí tatarskou omáčku. Vysoká efektivnost– může být ředěná mlékem, jogurtem, nebo lákem z kyselých okurek (propozice: 1:1, e.g. 100g majonézy + 100 ml mléka) – vyšší efektivnost a úspora nákladů!

Hellmann’s Light 30 %

Vyvážená chuť – obohatí a zlepší chuť jídla. Snížený obsah tuku bez kompromisů chutě – uchová chuť pokrmu s nižším množstvím kalorií – splňuje požadavky programu „Vím, co jím” – vyobrazení loga na obale. Optimální hustota – perfektní základ do studených majonézových omáček a dipů. Vysoká efektivnost – může být ředěná mlékem, jogurtem, nebo lákem z kyselých okurek (propozice: 1:1, e.g. 100g majonézy + 100 ml mléka) – vyšší efektivnost a úspora nákladů!

Hellmann’s Yofresh 24,5 % olej (15 % yogurt)

Obsahuje 15 % pasterizovaného jogurtu – zdravá volba v majonézách (unikátní propozice majonézy na trhu) – ideální alternativa pro školní jídelny, SPA. Perfektní základ pro různé variace studených omáček a dipů. Váže dobře ingredience lehkých salátů.

Snížený obsah tuku – uchová chuť pokrmu s nižším množstvím kalorií a bez kompromisů v chuti!