whiskey

Whiskey Restaurant, Bar & Museum Prague. Restaurace slibující nevšední zkušenost všem milovníkům světové kuchyně, vín a koktejlů bude otevřena začátkem září v Maiselově 1 v bezprostředním sousedství Staroměstského náměstí.

Praha je teprve druhým městem na světě, kde bude hostům dostupný unikátní koncept kombinující restauraci, bar s depozitářem whisky z celého světa a originální designové prostředí. Tím prvním je Tel Aviv, kde Whiskey Restaurant Bar & Museum vznikl a záhy se stal jedním z nejvyhledávanějších podniků tohoto obchodního srdce Izraele.

Interiér Whiskey Restaurant, Bar & Museum Prague v rozlehlých podzemních prostorech v historickém centru Prahy je lemován více než 1 000 druhy whisky pocházející z 13 zemí celého světa – od tradičních producentů jako jsou Skotsko a Irsko až po exotické destilerie z Hong Kongu, Indie nebo Japonska a samozřejmě i z České republiky. Moderní kuchyně nabídne pokrmy specificky navržené tak, aby umocnily chuť whisky a zároveň rezonovaly s nevšedním prostředím restaurace. Na menu naleznete excelentní steaky připravované na dřevěném uhlí, ryby stejně jako vegetariánské speciality, předkrmy a neodolatelné dezerty. Vše stvořeno z prvotřídních surovin odborně vyškoleným týmem kuchařů s perfektní znalostí whisky, ingrediencí a způsobů přípravy, což slibuje vskutku jedinečný gurmánský zážitek.
Nový Whiskey Restaurant, Bar & Museum Prague, s rozsahem a kvalitou navýsost raritní kolekcí whisky, má kapacitu až 130 hostů. Je možné jej rozčlenit flexibilně na hlavní sál a dva plně vybavené VIP salónky s exkluzivním vstupem z Kaprovy ulice – ideální prostředí pro firemní a společenské akce stejně jako svatební hostiny! V plánu je také pořádání inspirativních whisky workshopů, “cocktail makingů” a dalších akcí vedených renomovanými experty na whisky, ušitých na míru, s nezbytnou degustací umožňující srovnání komplexní chuti a aroma nejlepších druhů whisky. V prodeji budou i dárkové certifikáty na workshopy či degustace, které potěší každého obdarovaného.