V bezprostředním sousedství Staroměstského náměstí je od konce září otevřen nový podnik – Whiskey Restaurant, Bar & Museum, místo zaslíbené všem milovníkům světové kuchyně, vín a koktejlů. Jeden z největších prostorů svého druhu na světě kombinuje restauraci, bar a sbírku whisky zahrnující více než 1 000 druhů ze 13 zemí!

Praha je teprve druhým městem, kde je hostům tento unikátní koncept dostupný. Tím prvním je Tel Aviv, právě tam Whiskey Restaurant Bar & Museum vznikl a záhy se stal jedním z nejvyhledávanějších podniků v izraelské metropoli.

Designový interiér Whiskey Restaurant, Bar & Museum Prague v rozlehlých podzemních prostorech je lemován více než 1 000 druhy whisky pocházející z destilerií ve Skotsku, Irsku, Hong Kongu, Indii, v Japonsku a dalších zemích, včetně České republiky. Moderní kuchyně nabízí pokrmy z prvotřídních surovin, specificky navržené tak, aby umocnily chuť whisky a zároveň rezonovaly s nevšedním prostředím restaurace. Na menu naleznete excelentní steaky připravované na dřevěném uhlí, ryby stejně jako vegetariánské speciality, předkrmy a neodolatelné dezerty. Začít můžete třeba předkrmem carpaccio z tresky (podávané s whiskey aioli, praženými pistáciemi, cherry rajčaty a ředkvičkou), pokračovat rib-eye steakem grilovaným na dřevěném uhlí (podávaném s pečeným bramborem, chřestem a aioli z bylinek) a jedinečný gurmánský zážitek završit dezertem The Smoked – čokoládovou pěnou s kakaovou drobenkou, mangovým želé, zlatými brownies a pipetkou whisky.
Nový Whiskey Restaurant, Bar & Museum, s rozsahem a kvalitou jedinečnou kolekcí whisky, má kapacitu až 144 hostů. Je možné jej flexibilně rozčlenit na hlavní sál a dva plně vybavené VIP salónky s exkluzivním vstupem z Kaprovy ulice – ideální prostředí pro firemní a společenské akce stejně jako svatební hostiny! V plánu je také pořádání inspirativních whisky workshopů, “cocktail makingů” a dalších akcí vedených renomovanými experty na whisky, ušitých na míru, s nezbytnou degustací umožňující srovnání komplexní chuti a aroma nejlepších druhů whisky. V prodeji jsou i dárkové certifikáty na workshopy či degustace, které potěší každého obdarovaného.

KONTAKTY

Whiskey, Restaurant, Bar & Museum
www.wrbmprague.cz
info@wrbmprague.cz
Kaprova 14/13, Praha 1 – Josefov, 110 00
Otevřeno denně od 18:00 do 24:00