Síť wellness center Infinit, která úspěšně provozuje moderní relaxační centra v Praze a Brně, otevřela 1.ledna dveře do nového wellness Infinit Maximus u Brněnské přehrady.

Infinit pro své zákazníky připravil v hotelovém a sportovním areálu Maximus Resortu 1.část wellness centra, která se dělí na veřejnou zónu s vodním SPA a saunovým světem a privátní zónu s nabídkou masáží a termálních koupelí.
Součástí vodní SPA zóny je relaxační bazén s vodními procedurami a vířivý whirlpool s hvězdnou oblohou. Návštěvníci si mohou vychutnat odpočinek na relaxačních lehátkách u bazénu s výhledem do přírody nebo využít relaxační místnosti v privátní SPA zóně.

V saunovém světě se nachází dvě saunové místnosti, finská a selská sauna s automatickým polevem kamen, turecká eukalyptová lázeň, parní solná lázeň a Kneippovy lázně. K odpočinku vybízí relaxační místnost nebo venkovní část wellness s posezením.

Privátní SPA v exotickém stylu nabízí zážitkové koupele ve vaně z lávového kamene, která je dovezena z ostrova Bali. Klienti si v ní mohou vychutnat například koupel v růžích nebo v kokosovém mléce. Dále se zde nachází privátní hydromasážní vana s řadou terapeutických, bylinných nebo rašelinových procedur. Součástí privátní zóny jsou dvě masážní místnosti s širokou nabídkou masáží, zábalů a rituálů Pure Fiji.

Do budoucna plánuje majitel sítě wellness Infinit Vlastislav Novotný rozšíření centra o vnitřní a venkovní část. „Už brzy bude wellness centrum u Brněnské přehrady bude jedinečné svým zasazením do přírody, ve které vyroste venkovní saunový svět s jeskynními saunami, panoramatickou saunou nebo finskou saunou na průzračném jezírku. Nebudou chybět termální venkovní bazény a krásná slunná zahrada k opalování,“ popisuje jednatel společnosti Infinit.

Dosud největší tuzemské wellness centrum se bude rozléhat na celkové ploše přes 4000 m2 a otevření druhé etapy wellness a fitness centra se chystá na 2.pololetí roku 2013.

Otevírací doba wellness centra:

Po – Pá 16:00 – 22:30, So – Ne 14:00 – 22:30

Redakce Gastro&Hotel