TV Gastro&Hotel: Nově otevřená kuchařská škola Riccarda Lucqueho

autor: | Pro 28, 2012 | Produkty & Služby

Vyberte si z nabídky kuchařských kurzů a překvapte vaše blízké originálním dárkem! Chtěli bychom Vás informovat, o otevření školy vaření LABORATORIO, SCUOLA DI CUCINA nabízející velký výběr kuchařských a sommeliérských kurzů.

Kurzy jsou pořádány v novém ateliéru v Krocínově ulici 333/3 v Praze 1, ve kterém naleznete komfortně zařízené kuchyňské studio a společenskou místnost určenou pro ochutnávku pokrmů, školení a relaxaci. Ideálním místem pro konání kurzů o víně a vinných degustacích je naše vinotéka ve sklepních prostorách školy. Celý prostor, nebo jen jeho část, si rovněž můžete pronajmout za účelem netradičního večírku, teambuildingu či servírované večeře s ochutnávkou vín.

Každý všední den mimo pondělí nabízí LABORATORIO unikátní koncept 45minutového kuchařského kurzu Lunch & Run. Zde si během polední pauzy můžete sami uvařit „rychlý” oběd netradiční formou.

Vyberte si z nabídky kuchařských a sommeliérských kurzů a potěšte své blízké dárkovým voucherem. Objednávejte on-line na www.cucina.cz, na telefonu 774 248 820 nebo na e-mailu info@cucina.cz.

Potěšte své přátele, rodinu a obchodní partnery originálním italským dárkem!