Světový lídr v profesionální hygieně uvádí na trh Tork vodotěsný zásobník s cílem rozšířit sortiment produktů pro zajištění hygieny, produktivity a udržitelnosti v potravinářské výrobě.

V posledním roce se ještě zvýšil dohled nad hygienou v potravinářské výrobě, tedy v odvětví, které se vždy muselo řídit přísnými normami. Přesto, průzkum ukázal, že v této době 82 % výrobců zaznamenalo omezení výrobní kapacity kvůli šíření infekce způsobené tím, že pracovníci nedodrželi pravidla bezpečnosti potravin a hygieny. [1] Tork, přední světová značka profesionální hygieny spadající pod brand Essity, uvádí na evropský trh Tork vodotěsný zásobník navržený speciálně pro prostředí potravinářské výroby.

Pokud jde o hygienu v potravinářské výrobě, je zde jen minimální prostor pro pochybení. Existuje významný tlak na udržení standardů a 54 % výrobních manažerů říká, že je náročné motivovat zaměstnance k tomu, aby dodržovali postupy související s bezpečností potravin a hygienou. [1]

„Výrobní manažeři se snaží udržovat hygienu na vysoké úrovni a důležitou roli při tom hraje i správná volba hygienických řešení,“ říká marketingová ředitelka Essity pro oblast profesionální hygieny Jenny Turner. „S hrdostí představujeme nový Tork vodotěsný zásobník, který je navržený speciálně pro prostředí potravinářské výroby a zároveň podporuje produktivitu a udržitelnost.“

Vodotěsný zásobník Tork splňuje normu HACCP a nabízí:

 • Udržení hygieny:
  • Vysokokapacitní systém doplňování zajišťuje stálý dostatek papírových ručníků.
  • Zásobník vydává ručníky vždy po jednom, takže pracovníci se dotknou jen toho, který si berou.
  • Design je voděodolný, což brání druhotnému množení bakterií.
 • Produktivita:
  • Vysokokapacitní náplně pro doplňování zajišťují stálý přísun papírových ručníků a výměna je potřeba méně často.
  • Voděodolný obal chrání náplně a je postavený tak, aby odolal i omývání horkou vodou a není potřeba ho překrývat či sundávat ze zdi.
 • Udržitelnost:
  • Náplně mají certifikát FSC

Sedmadevadesát procent výrobních manažerů uvádí, že odolné zásobníky, které se snadno udržují, vyměňují a jsou umístěné na dobře viditelných místech, jsou zásadní pro efektivnější dodržování hygieny. [2] Díky Tork vodotěsnému zásobníku, spolu s dalšími pokrokovými hygienickými řešeními, jako je například Tork zásobník na skládané utěrky a Tork zásobník na mýdlo a desinfekční prostředky, si mohou být manažeři výroby jistí, že jejich pracoviště je připravené udržet hygienu, zvýšit efektivitu výroby a ustát tlak okolí.

Zjistěte více o Tork vodotěsném zásobníku na tomto odkazu.


[2] Studie (2021) zpracovaná PRS Invivo v dubnu 2021. Studie byla provedena ve Spojených státech amerických a Německu a z každé země se jí účastnilo 100 respondentů.

[1] 2 3 Studie (2021) zpracovaná PRS Invivo v dubnu 2021. Studie byla provedena ve Spojených státech amerických a Německu a z každé země se jí účastnilo 100 respondentů.

[1] Studie (2021) zpracovaná PRS Invivo v dubnu 2021. Studie byla provedena ve Spojených státech amerických a Německu a z každé země se jí účastnilo 100 respondentů.