Společnost SCA Hygiene Products, a její globální značka hygienických řešení Tork, se stala partnerem Asociace hotelů a restaurací ČR. Tork si jako jednička v oblasti hygieny mimo domov klade za úkol pečovat o tento sektor i v provozech HoReCa.

“Chtěli jsme ještě více přispět k tomu, aby se hygiena stala důležitým tématem i pro hotely, restaurace, cateringové firmy a další stravovací provozy. Zajímá nás jednak přímo v kuchyních, kde má přímý dopad na zdravotní nezávadnost a bezpečnost, ale i při stolování, úklidu a na toaletách. Úroveň hygieny se totiž podílí na celkovém dojmu z restaurace nebo jakéhokoliv stravovacího zařízení,” vysvětlil Václav Votruba, marketingový manažer značky Tork společnosti SCA Hygiene Products.

“Spolupráce s touto klíčovou oborovou asociací, která zaštiťuje tento segment, je pro nás velkou výzvou. Už minulý rok se naším ambasadorem pro segment HoReCa stal elitní pražský šéfkuchař Jaroslav Zahálka. Letos chceme naši přítomnost v tomto sektoru ještě více posílit a být více aktivní na poli propagace kvalitní hygieny mimo domov,“ zdůraznil Votruba.