Vánoční dárek pro manžela, dědečka, přítele, kamaráda či kolegu je pro mnohé ženy každoroční výzvou, kterou zdolávají s větším či menším úspěchem. Přitom stačí zajít pro inspiraci do e-shopu na www.eshop.prazdroj.cz nebo osobně do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj a radost pod vánočním stromečkem je zaručena! Příznivce legendárního ležáku Pilsner Urquell či poctivého Kozla z pivovaru Velké Popovice můžete stylově obléknout, vybavit praktickými předměty, překvapit milými drobnostmi či potěšit bezprostředním zážitkem. A určitě se najde něco pěkného i pro ženy či dívky.

E-shop Plzeňského Prazdroje je plný novinek, včetně nadčasové klasiky v podobě bundy bomber Pilsner Urquell. Zlatě vyšitý symbol Jubilejní brány a kožený label s logem Pilsner Urquell dělá z této bomberky luxusní kousek do pánského šatníku, kam jej mohou následovat také originální ponožky se třemi pivními motivy a zimní kulich Pilsner Urquell. Originální kryt na mobil inspirovaný designem proslulých zelených plechovek Pilsner Urquell je k dispozici hned v několika rozměrech podle typu telefonu. Hledáte maličkost, která se může hodit a přitom moc nestojí? Věnujte nažehlovačku nákladního auta Pilsner Urquell připomínající, že čerstvá várka oblíbeného piva se blíží!

Evergreenem mezi dárkovými předměty jsou pivní sklenice různých tvarů a velikostí s upřímným Na zdraví! Navíc si na každé sklo můžete nechat vygravírovat osobní přání nebo jméno, které vykouzlí obdarovanému úsměv na tváři. Ozdobou každé sbírky pivních sklenic se bezpochyby stane Trkací půllitr Kozel – unikátní půllitr z kvalitního skla, s uchem ve tvaru kozího rohu a s plastickým motivem kozlí hlavy, která trkne při každém přípitku. Pokud ženy sdílí vášeň svých partnerů, mohou si pořídit třeba triko z organické bavlny s nápisem Nebuď ovce, buď Kozel! Sázkou na jistotu jsou dárky ve formě jedinečných zážitků v pivovaru (prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj a pivovaru Velké Popovice, Škola čepování Pilsner Urquell ad.) a dárkové poukazy.