Marně hledáte slova, která by náležitě vystihla vaše city?

Rubínová čokoláda z české rodinné firmy Pražská čokoláda Steiner & Kovarik to řekne za vás. Smyslná chuť zahalená v romantické rudé  je tím nejlepším vyznáním lásky. Oslavte letošní valentýnský svátek všech zamilovaných originálně!

Mléčnou, hořkou či bílou čokoládu zná každý, ale rubínová (Ruby) čokoláda je skutečným unikátem.  Vyrobena je z kakaového bobu Ruby a díky preciznímu zpracování společností Barry Callebaut, předního švýcarského výrobce čokolády,  si zachovává delikátní chuť a přirozený rubínový odstín. Pražská čokoláda Steiner & Kovarik exkluzivně vyrábí z Ruby čokolády, samozřejmě bez přídavku jiných kakaových bobů či dobarvování, tři neodolatelné produkty: Ruby čokoláda nadchne krémově ovocným tónem chuti (50 g / 88 Kč). Oblázky lásky – Mandle v Ruby mistrovsky kombinují rubínovou čokoládu s mandlemi  (150 g / 299 Kč). Mandle v ruby čokoládě a malinovém prášku (150 g / 278 Kč) – spojení vzácného druhu čokolády s kalifornskými mandlemi a malinovým práškem je zárukou jedinečného gurmánského zážitku!

Pražská čokoláda Steiner & Kovarik v současnosti provozuje e-shop a deset vlastních značkových prodejen. Pět z nich se nachází v historickém centru Prahy – na Malé Straně a na Starém Městě, dva jsou v duty free zóně na pražském Letišti Václava Havla a tři v zahraničí.

Redakce Gastro&Hotel