Thermal Street Food Market

Hotel Thermal – Karlovy Vary

sobota 7.8.2021 od 10:00

 

První ročník street food marketu představí návštěvníkům pestrost pouličního stravování, umění i sporty. Před hotelem Thermal, brutalistní dominantou Karlových Varů zaparkuje na dvacet food trucků z celé České republiky. Na betonových kvádrech se představí nejlepší čeští parkouristé, uvidíte ukázku graffiti, žonglování nebo yoyingu.

 

 

Návštěvníci ochutnají kuchyně napříč celým světem, a to ze speciálně upravených vozidel, tzv. food trucků. Na pultech budou streetfoodové klasiky jako hot dogy, burgery, sendviče či tacos. Na své si přijdou i milovníci asijské kuchyně, kuchaři připraví na rozpáleném woku pad thai, vonět bude indické kari a v hrnci bublat japonský ramen. V neposlední řadě si dopřejí třeba čerstvou pastu, španělské tapas a k tomu kvalitní víno, prosecco nebo koktejly.

 

Uvnitř hotelu Thermal, v architektonicky ojediněné vstupní hale Velkého sálu, proběhne První patro design festival, který nabídne návštěvníkům designové výrobky českých umělců a designerů. Ukázka graffiti bude pod taktovkou Karlovarského umělce Tomáše Popelky aka Real143. Během dne proběhne yoyo workshop firmy Slušný s nejlepšími českými yoyery.

 

Hotel Thermal, Karlovy Vary

vstup zdarma

7.8.2021 od 10:00

Více informací a událost

Facebook – událost

www.facebook.com/czefta

 

Pořadatel:

CZEFTA  – Česká food truck asociace – www.czefta.com

Hotel Thermal, Karlovy Vary – www.thermal.cz

Redakce Gastro&Hotel