reklama

Testo Saveris Restaurant: Automatizovaný management kvality pro řetězce restaurací

autor: | Dub 3, 2018 | Nezařazené | 0 komentářů

Každodenní plnění požadavků, které jsou kladeny na provoz restauračních řetězců, představuje krom jiného, také nezbytné vyplňování příslušných kolonek v příručce kvality. Tyto papírové dokumenty je nutné nadále skladovat, aby byly v případě nutnosti po ruce. A to i po několik let. Při měření teplot zboží při přejímce, namátkových kontrolách, nebo přípravě pokrmů stráví obsluha nemalé množství času odečítáním hodnot a následným zapisováním do tabulek.

Tyto činnosti je ale nyní možné digitalizovat, automatizovat a tím zvyšovat kvalitu a snižovat nemalé náklady

Naměřené hodnoty je nyní možné mít stále na dosah v digitální podobě, bezpečně uložené a je možné je kdykoliv během okamžiku zpětně dohledat. Navíc pokud dojde k překročení, nebo podkročení nastavených hodnot, například v mrazicím boxu, chladicí vitríně, nebo lednici, příslušná osoba bude o tomto alarmu ihned informována prostřednictvím e-mailu, nebo zprávy SMS. Tím je opět zajištěna požadovaná kvalita zboží a výrobků, dá se předejít nemalým finančním ztrátám, snižování zdravotní nezávadnosti, znehodnocování potravin, zvýšené produkci odpadu a v neposlední řadě tento digitalizovaný systém šetří čas. Uložená nápravná opatření pak umožňují včas zakročit a zmenšit prostor pro chyby lidského faktoru.

Snadné plnění požadavků, zvýšení kvality a snížení nákladů 

s kompletním digitálním řešením testo Saveris Restaurant 

  • Digitální integrace kompletní příručky kvality.
  • Automatické sledování teploty namísto časově náročných namátkových kontrol.
  • Okamžité alarmy

Měřicí systém testo Saveris Restaurant spojuje dohromady výhody našeho softwaru, měřicí techniky na špičkové úrovni, která je opatřena HACCP certifikáty a zákaznických služeb. Dohromady tak tvoří ucelené řešení, které je šité přímo na míru konkrétnímu zákazníkovi. Digitalizovaná reprodukce a centralizace aktualizací papírových příruček kvality distribuovaných do všech Vašich restaurací pouhým stiskem tlačítka umožňuje jednoduchý přehled o kvalitě a efektivitě jednotlivých poboček. Vše máte na dosah ruky. Správa a dokumentace všech procesů a měřicích bodů v souvislosti s řízením kvality je možná prostřednictvím PC, nebo chytrého telefonu / tabletu.

Použitá měřicí technika zajišťuje přesné změření všech důležitých parametrů v restauraci (teplota, kvalita fritovacího oleje atp.). Ruční měřicí přístroje jsou flexibilní a pomocí kombinace praktické bluetooth rukojeti a vyměnitelných robustních sond zajišťuje okamžitý bezdrátový přenos naměřených hodnot přímo do kontrolní jednotky.

Použité WiFi záznamníky dat umožňují vysoce efektivní sledování skladovacích podmínek. Je možné zároveň monitorovat teploty potravinových výrobků ve vitrínách, příručních chladničkách, nebo mrazicích boxech. Záznamníky mohou být opatřeny i dveřním kontaktem, takže obsluha může být informována i o nedovřených dveřích chladicích místností.

Zákazníkům nabízíme individuální přístup a spolupráci při návrhu systému, nastavení softwaru, vhodného výběru měřicí techniky tak, aby bylo vše dle jejich představ a požadavků. Zajišťujeme rychlý a jednoduchý přechod k digitálnímu managementu kvality – díky efektivnímu monitoringu a profesionálnímu zaškolení zaměstnanců.

Zákazník tak dostane náš komplexní balíček služeb: Obstaráme návrh, instalaci a provoz systému.

Pro více informací o systému testo Saveris Restaurant klikněte zde.