TeaBack představuje usnadnění čajových dýchánků, i nový komunikační nástroj

autor: | Lis 21, 2013 | Novinky z Gastronomie

„Pití čaje s noblesou“ se hodí nejen na klasický britský „Tea Time“, neboli tradiční čaj o páté, ale také se jedná o nový slogan značky TeaTrash. Ta na český trh přináší novinku, kterou ocení nejen milovníci čaje, ale také marketéři – TeaBack. Jednoduché ekologické obaly na použité čajové sáčky jsou kromě pomocníků pro milovníky čaje, také reklamním nosičem!

Značka TeaTrash přináší se svou novinkou TeaBack inovace nejen produktové, ale také nové reklamní plochy. Jedná se v podstatě o jednoduchý ekologický obal na použitý sáček od čaje. Až 89.7 % lidí si rádo vychutná čaj v kavárně, hotelu či v jiném podniku, kde však často vyvstane problém, kam sáček vkusně odložit, bez ušpinění podšálku, či dokonce popelníku. Právě v těchto okamžicích nastává čas pro TeaBack, kdy zákazník tak nedostane pouze šálek s čajem, ale i vkusný obal, do kterého po vylouhování čaje vloží sáček s čajem.

A v čem je kouzlo? Nejenže zákazník bude mít více místa při stolování, sáček nikde nebude překážet, ale z TeaBack „mluví“ reklama – ať už značka čaje, který zrovna dotyčný pije, nebo logo kavárny, ve které se nachází. Na obale na sáček může být například vizitka, logo či podstatná informace, to už záleží na každém, kdo využije toto reklamní médium pro propagaci značky nebo jen krátké sdělení. Zvýšit prestiž může i organizace na své tiskové konferenci, kde si čaj také každý rád vychutná.

Obal na použité čajové sáčky je vyroben z lehkého ekologického, plně recyklovatelného materiálu po 30 – 50 či 100 kusech v papírové krabičce, případně se stojánkem, který může být pro zákazníka připraven na stole.

„Celý nápad se zrodil samozřejmě při samotném pití šálku čaje s přáteli. Nevěděl jsem, kam pytlík odložit tak, aby se mi nepletl. Na podšálek se mi dávat nechtěl, to hrozilo ušpinění ubrusu a nic dalšího jsem po ruce neměl. Právě v tento okamžik se zrodila myšlenka praktického obalu na použitý sáček. Teaback používáme dodnes při každém společném odpoledni s přáteli a velmi jsme si ho oblíbili“ – vysvětluje Radek Hrdlička jeden z „vynálezců“ sáčků Teaback.