„…také Tereza Maxová miluje Bohemia Sekt !“

autor: | Kvě 5, 2011 | Novinky z Gastronomie

V přítomnosti noblesního šumivého vína, které je perlou mezi ostatními nápoji, zažijete spoustu příjemných chvil. Harmonická osvěžující chuť luxusního Bohemia Sektu ve vás může vyvolat příjemné vzrušení, které k létu jistě patří. Bohemia Sekt se stal i společníkem Terezy Maxové na cestách do Monte Carla.

Vážení obchodní partneři,

jsme hrdí na to, že vám můžeme představit novou komunikaci značky Bohemia Sekt a podělit se o naše plány, jak zvýšený zájem zákazníků co nejlépe využít.

Tváří naší nové kampaně a hlavní hvězdou TV spotu je modelka Tereza Maxová. Vysoké mediální nasazení kampaně bude načasováno k začátku letní sezóny, kdy stoupá zájem o kombinaci Bohemia Sektu a čerstvých jahod jako osvěžujícího a stylového letního nápoje.

Maloobchodní zákazníci mohou využít druhotného umístění displejů Bohemia Sekt, např. společně s jahodami, nebo ochutnávek širokého portfolia výrobků značky Bohemia Sekt. Gastronomičtí zákazníci pak jistě přivítají atraktivní POS materiály, program podpory prodeje rozlévaných sektů, gastronomické předměty pro podporu značky a atraktivní eventy.

Proč se vyplatí podpořit prodej Bohemia Sektu právě v letní sezóně?

Vytváří stylovou a atraktivní letní atmosféru pro vaše zákazníky, jako prémiový výrobek přináší vyšší hodnotu jednotlivých nákupů i vyšší marži, posiluje druhou sezónu prodeje sektů a podporuje vyšší návštěvnost.

Léto 2011 bude prostě Bohemia Sektu plné.

Vychutnejte si ho spolu s námi.

Mediální kampaň 2011

V květnu odstartuje zcela nová kampaň značky Bohemia Sekt, která posílí vnímání značky a potvrdí pozici Bohemia Sektu jako leadera trhu sektů.

Nový TV spot představuje Bohemia Sekt jako elegantního společníka, díky kterému si můžeme vychutnat okamžik života naplno.

Kromě Terezy Maxové se na přípravě podílela řada známých jmen. Režie se ujal zkušený reklamní i filmový režisér Tomáš Mašín, který v loňském roce zaujal výrazným celovečerním debutem Tři sezóny v pekle. Stejně jako u tohoto snímku, tak i při natáčení spotu stál za kamerou čerstvý držitel Českého lva, Islanďan Carl Oskarsson. Hudbu složil Michal Dvořák, známý jako zakládající člen skupiny Lucie i úspěšný autor filmové hudby. Vytvoření fotografií pro tiskovou část kampaně se ujal mezinárodně uznávaný fashion fotograf Standa Merhaut.

Design etiket 2011

Na základě strategického rozhodnutí posunout značku Bohemia Sekt více směrem k eleganci a noblese jsme se po sedmi letech rozhodli také inovovovat design etiket.

S tímto úkolem nám pomohlo a návrhy zpracovalo londýnské studio Claessens International, které má více než 30letou tradici na mezinárodním trhu a je leaderem ve tvorbě a obnově brandů v oblasti nápojů.

…………….

;

Přibalte zábavu

Chystáte se na dovolenou a nevíte, jak si ji udělat co nejhezčí? Kufr už téměř praská a vy máte pocit, že stále něco chybí? V duchu si promítáte plány a hlavou vám běží: řidičák, kartáčky, ručníky, plavky, peníze, kafe, otvírák…Máte pravdu, na něco jste zapomněli. Zapomněli jste na zábavu! Přibalte láhev osvěžujícího Bohemia Sektu a poddejte se snění při západu slunce u jezera nebo kdekoli jinde, kde právě budete prožívat svou báječnou dovolenou!

Jachta a bublinky

Lahodné bublinky Bohemia Sektu se vám smyslně rozpouštějí v;ústech, slunce vás pálí a všude kolem šumí moře…Nemusíte být zrovna na jachtě uprostřed oceánu, abyste si to dokázali představit. Léto se blíží a třeba se i tenhle sen splní. Do té doby vám nikdo nezaručí léto bez mráčku a šumící moře v;srdci Evropy. Jedno vám ale slíbit můžeme: Bohemia Sekt vás osvěží a potěší vaše smysly kdekoli na světě a bez ohledu na počasí! Užívejte si luxus častěji!

Slavte s ním

Byl s;vámi na Vánoce, byl s;vámi na Silvestra, slavil s;vámi narozeniny a vítal s;vámi úspěch. Byl s;vámi doma, v;práci i na dovolené. Nezapomeňte na něj, až budete vítat léto a on se vám odvděčí pořádnou zábavou. Slunce a Bohemia Sekt patří k;sobě. Pozvěte ho a seznamte svého rodinného přítele s;kamarády. Nechte vproudit bublinky do vašeho života a bavte se!

;

Letní láska…

Není snad jediný člověk, který by neměl rád léto. Příroda je v rozpuku, slunce září a dámy odhazují přebytečné oblečení. Hřiště jsou plná dětí a koupaliště praskají ve švech. Tolik letmých úsměvů, že se ani nedají spočítat, a tolik krásných začátků, co se musí oslavit.;

Oslavte je s Bohemia Sektem a ponořte se do zlatavých bublinek. Lásky není nikdy dost…