Na konci října 2017 se ve Slovanském domě v Praze bude konat již čtvrtý ročník SYMPOSIA. 

Špičkoví kuchaři v Praze

Opět přijedou kuchaři, kteří jsou špičkou ve svém oboru, umějí předat kus své filozofie, svého nadšení, umějí obohatit zkušenostmi a nasměrovat nás k té nejlepší gastronomii. Letos se na symposiu představí kuchařské celebrity z celého světa: Christian Bau (Německo), Heinz Beck (Itálie), Rodolfo Guzmán (Chile), Elena Arzak (Španělsko), David Thompson (Thajsko) a další.

Pro členy AKC je připraveno zlevněné vstupné: 2.800,- Kč (běžná cena 2.990,- Kč).  V přihlášce je nutné uvést ČÍSLO ČLENA AKC ČR. Každý člen může využít slevu pouze na jednu vstupenku!

Více informací na www.culinarysymposium.cz

SYMPOSIUM

SYMPOSIUM vzniklo v roce 2014 a od té doby jsme měli tu čest přivítat u nás opravdové velikány světové gastronomie. Kuchaři, kteří na podiu mluvili o svém kulinářském životě a živě ukázali přípravu některých svých jídel posbírali dohromady 31 michelinských hvězdiček. Sen se stal skutečností a v minulých ročnících jsme potkali legendy: Joan Roca***, Massimo Bottura***, Andoni Luis Aduriz**, Albert Adria*, Magnus Ek**, Heinz Reitbauer**, Sven Elverfeld***, Thomas Bühner***Paul Pairet**Denis Martin*, Vito Mollica*, Andrea Accordi, Henning Hartwig, Gert de Mangeleer***, Sang Hoon Degeimbre**, Jan Hartwig**, René Frank a v neposlední řadě i ty nejlepší z naší země – Oldřicha Sahajdáka* a Lukáše Skálu.

 

Text: AKC ČR Foto: www.culinarysymposium.cz