Sváteční nákupy jídla vyřešte letos elegantně. Online supermarket Rohlik.cz vám všechno doveze domů. I bublinky!

autor: | Pro 12, 2014 | Novinky z Gastronomie

Na podzim letošního roku odstartoval Rohlik.cz, online supermarket, který vám do 90 minut přiveze nákup potravin a drogerie kamkoliv po Praze. Po dvou měsících od spuštění je možné vybírat z více než 5000 položek a přibyly i tematické nabídky. I na štědrovečerní hostinu nebo na silvestrovskou party tak můžete nakoupit z tepla domova a všechno si nechat obratem přivézt.

Nebo se vám snad chce vstávat od té skvělé knížky, co jste našli pod stromečkem, a vláčet se zimou a věčnou tmou s těžkými lahvemi sektu a vína? Jen si představte, jak to bude v supermarketech 31. prosince vypadat.

„Na Rohlik.cz můžete z gauče nakoupit všechno to, co najdete v běžném supermarketu, a k tomu navíc široký sortiment farmářských potravin nebo čerstvých ryb, samozřejmě včetně kapra. Všechno vám navážíme, zabalíme a dovezeme domů dřív, než skončí Mrazík,” popisuje Marek Sacha, výkonný ředitel Rohlik.cz.

V pohodlí a bez front

Online nákup potravin během svátků oceníte dvojnásob. Před svátky i během nich jsou supermarkety plné front a spěchajících zákazníků, boje o poslední výhodné balení chipsů nejsou výjimkou. Vyhněte se jim a nakupte v klidu domova nebo z práce na www.rohlik.cz a nechte si nákup dovézt až domů.

Rychle a na čas

Na svém prahu máte nákup přesně za 90 minut, tedy často rychleji, než byste se dostali do nejbližšího supermarketu a nakoupili. Kurýr umí dorazit i v přesný čas, který jste si v objednávce zvolili. Žádný dvouhodinový interval. Nákup si můžete objednat i na konkrétní čas v budoucnu.

Na Rohlik.cz si také můžete označit oblíbené položky, aby každé příští objednávání bylo ještě rychlejší. Ve zvláštní kategorii navíc najdete zboží aktuální pro danou sezónu nebo svátek, takže třeba na silvestrovskou party nakoupíte v sekci Silvestr během chvilky všechno.

Žádné těžké tašky

Silvestrovské popíjení je zkouškou pro bicepsy (a pevnost tašek). Netahejte se s těžkými skleněnými lahvemi sektu, vína nebo piva a nechte si je pohodlně dovézt. Sympatický kurýr Rohlik.cz vám je ochotně donese až ke dveřím bytu. Stačí mu jen “zabzučet” a říct číslo patra.

Rohlik.cz nemá zavřeno

Rohlik.cz je online supermarket, ve kterém můžete nakupovat naprosto kdykoliv. To můžete sice v každém e-shopu, jen z Rohliku vám ale objednané zboží přivezou do 90 minut sedm dní v týdnu, téměř ve dne v noci. Objednávky uskutečněné ve všední den mezi 10. a 22. hodinou a o víkendu dokonce mezi 8.30 a 22.00 doveze kurýr do hodiny a půl, případně si můžete den i hodinu vybrat sami až několik dnů dopředu. Takže v klidu 31. 12. večer objednejte šampaňské, půlnoc budete mít čím zapít.

Cena rozvozu na Rohlik.cz činí 79 Kč, u první objednávky je doprava zdarma. Hlavním dodavatelem Rohlik.cz je Makro a sortiment ze sekce “farmářské” odebírá obchod ze sítě Sklizeno.