O prosincových víkendech bude v hotelu Jurys Inn hostům s;dětmi k;dispozici dětský koutek, předvánoční nákupy tak zvládnete v;klidu a beze spěchu.

Vánoční svátky se neúprosně blíží a mnozí z;vás již možná přemýšlí o nákupech dárků pro své blízké. Vydáte-li se na předvánoční nákupy do hlavního města, máme pro vás skvělý tip! Pražský hotel Jurys Inn totiž v;prosinci přichází s;lákavou nabídkou ubytování pro rodiny s;dětmi. O bronzovém, stříbrném a zlatém předvánočním víkendu budou mít totiž všechny děti do 12 let ubytování v;tomto čtyřhvězdičkovém hotelu na Florenci zcela zdarma. Navíc, každý kdo si skutečně nakoupí a prokáže se v;recepci hotelu účtenkami za nákup vánočních dárků v;minimální hodnotě 10.000 Kč, dostane úplně zdarma jednu noc se snídaní v;hotelu pro celou svou rodinu!

Chtěli jste si vždy zajet na velké předvánoční nákupy do Prahy, pořádně si to v;hlavním městě užít a vzít při té příležitosti s;sebou celou rodinu na výlet? Vždy jste se takové cesty obávali, protože by vám vaše ratolesti bránily v;klidném nákupu? Na letošní Vánoce pro vás máme řešení. Do Prahy na předváčnoční nákupy se klidně vydejte i se svými dětmi, zústaňte přes noc a ubytujte se v;hotelu Jurys Inn na pražské Florenci. Zde se totiž o vaše nejmenší radosti postarají. O víkendových dnech od 1. do 18. prosince zde bude k;dispozici dětský koutek se spoustou hraček a odborným dohledem, kde se o všechny děti hostů hotelu Jurys Inn velmi rádi postaráme. Budete tak mít dostatek času a klidu nejen na nákupy, ale třeba i na večeři ve dvou. Pokud by vám děti přeci jen chyběly, můžete si je kdykoliv vyzvednout a vypravit se na společný rodinný výlet po Praze.

Vánoční nábídka hotelu Jurys Inn je však ještě lákavější. Přijedete-li do Prahy jako rodina první tři prosincové víkendy (tedy od 2. – 4. 12., od 9. – 11. 12. nebo od 16. – 18. 12.), dostanou vaše děti mladší 12 let na tyto dny ubytování zcela zdarma. Budete-li chtít využít výletu do Prahy k;opravdu velkým nákupům, máme pro vás další dobrou zprávu. Pokud nakoupíte vánoční dárky v;minimální hodnotě 10.000 Kč, dostanete od hotelu jako dárek jednu prosincovou víkendovou noc zcela zdarma a to pro celou vaši rodinu (vztahuje se na jeden pokoj a maximálně čtyřčlennou skupinu s;minimálně jedním dítětem do 12 let věku).

Pokud se vám tak velkou útratu nepodaří udělat, nezoufejte. Jurys Inn si pro Vás připravil další překvapení. Pro rodiny s;maximálně dvěma dětmi do 12 let nabízí o všech předvánočních víkendech ubytování za naprosto jedinečnou cenu – 1.440 Kč za pokoj a za noc*. Nabídka zahrnuje také welcome drink a jednu večeři o třech chodech pro všechny. Hosté si mohou užít bezplatné internetové připojení, hotelové fitness studio, minibar či kávový a čajový servis na pokoji. Speciální sleva je dále přípravena pro všechny zákazníky Jurys Inn v;nedalekém CYBEX Wellness centru, kde je k;dispozici fitness, whirpool, sauna, bazén, lázně a masáže.

Původem irský hotel Jurys Inn otevřel své brány na podzim roku 2009. Jako jeden z;mála hotelů v;Praze se zaměřuje také na české rodiny s dětmi. Svým hostům nabízí 214 komfortně vybavených pokojů. Všechny disponují individuálně nastavitelnou klimatizací, bezplatným internetovým připojením, trezorem, satelitním LCD televizorem, mini lednicí a kompletním kávovým a čajovým servisem. Kromě klasicky řešených pokojů má Jurys Inn také bezbariérové pokoje pro tělesně postižené hosty. Tyto místnosti mají snížené postele, širší dveře, více volného prostoru a koupelnu uzpůsobenou potřebám vozíčkářů.

K;vybavení hotelů patří také dvě konferenční místnosti, podzemní parkoviště se 40 parkovacími místy a posilovna, která je hotelovým hostům k;dispozici zdarma.

Kapitolu samu pro sebe tvoří příjemná restaurace, bar a kavárna v;přízemní části hotelu ústící do lobby. Tyto prostory nejsou ani zdaleka určeny pouze hotelovým hostům. K;jejich návštěvě jsou srdečně zváni hosté z;celé Prahy. Restaurace, kromě stálého menu sestávajícího se ze specialit české, irské a mezinárodní kuchyně, nabízí také polední menu, které je hojně využíváno především Pražany. Kromě toho je zde možné také příjemně posnídat a samozřejmě i povečeřet.;;

;

* Rezervaci je třeba provést nejméně 7 dnů předem na telefonním čísle 226;222;627 či prostřednictvím emailové adresy jurysinnprague@jurysinns.com.

Redakce Gastro&Hotel