Staňte se penzionem roku 2012!

autor: | Čvn 25, 2012 | Novinky z Gastronomie

Poskytujete kvalitní služby? Máte spokojené hosty? Chcete, aby se o vás veřejnost dozvěděla? Nyní máte opět šanci se marketingově zviditelnit mezi všemi ostatními konkurenčními zařízeními! 1. června začala nominační fáze již 3. ročníku ankety PENZION ROKU, kterou vyhlašují Asociace hotelů a restaurací ČR, společnost Staropramen a FTonline, provozovatel stránek Dopenzionu.cz. ;Nominační fáze končí 31. srpna a výsledkem je výběr 10 nominovaných penzionů dle hodnocení Vašimi zákazníky.; Odborná komise z této desítky na základě odborných kritérií následně vybere nejlepší penzion, který na slavnostním Gala večeru Asociace hotelů a restaurací ČR získá prestižní ocenění PENZION ROKU 2012. Podmínkou k;získání ocenění je členství v;AHR ČR.

Hodnoceny budou všechny penziony registrované na portále;Dopenzionu.cz;a CzechAdvisor.cz, do nominační fáze je však možnost zapojit se také aktivně. Penziony tím tak zvýší svou šanci na umístění v;desítce nominovaných a na získání titulu PENZION ROKU;2012.

Nejlepší penziony získají podobně jako v;loňském roce marketingové výhody a také atraktivní ceny od partnerů ankety (pivovar;Staropramen, společnosti;Sara Lee Czech Republic,;Hores Plus,;Rudolf Jelínek,;Primus CE,;John Deere;a Nowaco). Dále balíček reklamních služeb na stránkách;Dopenzionu.cz;a Rekreacni-ubytovani.cz;a zviditelnění prostřednictvím mediálních partnerů ankety.

JAK SE MŮŽETE DO NOMINAČNÍ FÁZE AKTIVNĚ ZAPOJIT?;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  • Umístíte na své www stránky ikonku „Nominujte nás na PENZION ROKU“, která povede na nominační formulář (zájemcům pošleme přesné podklady a pokyny, pro vašeho webmastera půjde o práci na několik minut),
  • Zveřejníte na své recepci nebo jiném viditelném místě nominační leták, kde budou přesné informace pro vaše hosty, jak vás mohou podpořit (letáky vám pošleme poštou)
  • Můžete přímo vyzývat své hosty, aby pro vás hlasovali – navádět je na vaše internetové stránky, pokud zde budete mít umístěnu ikonku „Nominujte nás na Penzion roku“ (viz. Bod 1) nebo jim dát lístek s pokyny přímo na pokoj (zájemcům zašleme leták v pdf souboru, který budou mít možnost si vytisknout a předávat hostům)

Více informací o nominační fázi se dozvíte na adrese:http://www.dopenzionu.cz/penzion-roku-2012/

Anketa má letos opět silné mediální partnery, kteří přivedou na stránky zúčastněných penzionů velké množství hostů. Hlavním mediálním partnerem jsou v;letošním roce;noviny Deník;a;portál Deník.cz.; Dalšími mediálními partnery jsou;GASTRO plus,;GASTRO HOTEL,;CzechTourism,CzechAdvisor.cz,;GOOGLE;a společnost;Bigmedia.

Máte-li zájem aktivně se do projektu zapojit či se stát členem AHR ČR, kontaktujte přímo nás na;sekretariat@ahrcr.cz, Ing. Klára Zachariášová tel: 23604238 nebo Bc. Klára Hájková;hajkova@ahrcr.cz, tel: 236042383.

Asociace hotelů a restaurací ČR Vám přeje úspěšnou sezónu a budeme se těšit na spolupráci!

; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;;;