Nejvyšší přesnost a spolehlivost. Nová generace spotřebičů od specialistů na profesionální chladicí řešení pro komerční použití.

Nezáleží na tom, k čemu spotřebič potřebujete – zda pro hotelové či restaurační zařízení, k perfektní regulace teploty vína, k co nejdelšímu skladování čerstvých potravin, k chlazení nebo mrazení, k pultovému prodeji, do velké kuchyně nebo pod pult: Společnost Liebherr má pro vás to správné řešení chlazení.

Jako specialista na chlazení a mražení v komerční sféře. prostředí vám nabízíme rozsáhlý sortiment inovativních, udržitelných a energeticky účinných profesionálních spotřebičů. Nejmladšími členy našeho výkonného portfolia jsou nová generace chladicích pultů Liebherr a volně stojících spotřebičů Liebherr. Kromě mimořádně spolehlivého a precizního chladicího výkonu vám pomohou s odváděním špičkové, profesionální práce a postarají se o bezpečí a čerstvost uložených potravin. Všechny spotřebiče Liebherr navíc vynikají nejvyšším uživatelským komfortem a velmi nízkými provozními náklady.

Kvalita Liebherr se vyplatí. Spotřebiče Liebherr vydrží sloužit minimálně 15 let. Přesvědčte se sami, že se z jejich pomoci budete moci radovat dlouho.

Profesionální špičkový výkon stojí na konkrétních základech. U nás jde o pět oblastí.

  • Mimořádná životnost a hospodárnost
  • Výjimečný chladicí výkon a teplotní stabilita
  • Inteligentní funkce pro maximální bezpečnost
  • Maximální hygiena a snadné čištění
  • Optimální manipulace a výbava